Turnaj kategorie U10 - Hostivař 8.4.2018 - Slavia Hradec Králové

Turnaj kategorie U10 – Hostivař 8.4.2018

Turnaj kategorie U10 – Hostivař 8.4.2018

V neděli 8. 4. 2018 se v Hostivaři uskutečnil první jarní turnaj kategorie U10.
V dvanáctičlenné konkurenci naše čtyři týmy uspěly. Drobným výpadkům se však žádný z týmů nevyvaroval.

HK 08
Naše záloha obsadila konečné dělené 11. – 12. místo. Toto umístění je asi maximálně možné s ohledem na momentální složení. Jsou zde hráči, kteří zatím mají jen ambici chtít se na hřišti pohybovat v rychlejším tempu a včas reagovat na změnu herní situace. Ale my věříme, že jejich čas ještě přijde i díky tomu, že mají pro sebe velké množství herních minut, jejich výkonnost poroste.
Jistě je lepší hrát než čekat na několik málo minut na vystřídání v týmech s větší konkurencí. A toto je i naše filozofie pro tento tým.
Nejužitečnější hráč – Radim Vodička

HK Dívky
Dívky doplněné dvěma chlapci, skončily na krásném třetím místě ve skupině. Prohra v utkání o umístění znamenala osmé místo. Výborný výsledek, kvalitní výkon hlavně těch nejmenších slečen. Při fyzickém kontaktu občas propadají, nicméně i na tomto turnaji se ukázalo, že děvčata hokej hrát nejenom chtějí, ale i umí.
Nejužitečnější hráč – Karolína Lojanová

HK 09
Konečné čtvrté místo. Ve skupině obsadil tým druhé místo po výborném výkonu s týmem Mnichovic, kdy svojí chutí hrát přivedli dva Mnichovické borce až k slzám. Souboj o první místo ve skupině s Hostivařskými chlapci se nepovedl. A ani boj o třetí místo s Hostivařskými děvčaty nevyzněl v náš prospěch. Chyběla fyzická síla a koncentrace po celou dobu utkání. I s ohledem na skutečnost, že se jedná o tým z kategorie U8, tak za předvedený výkon zaslouží pochvalu.
Nejužitečnější hráč – Roman Vejražka

HK 07
Náš A tým, který má ambice na nejvyšší umístění na všech turnajích, obsadil konečné druhé místo.
Základní skupinu vyhrál bez jediného zaváhání, ale ve finále s chlapci z Hostivaře naprosto selhal. Nefungovalo nic. V útoku nás většinou jejich obránci po několika krocích připravili o balón. Naše naivní přihrávky bez razance neměly šanci na úspěch. Po ztrátě balónu se nám zase nechtělo do obrany, však ať to někdo vyřeší za nás. A pokud se nám již podařilo vystřelit na bránu, tak výborný hostivařský brankář nám skórovat nedovolil. Konečný výsledek 6:2, přesně odrážel dění na hřišti a byl vykřičníkem pro další turnajová klání. Nezbývá, než se vrátit k poctivému tréninku a ke koncentraci na hru, což je jediná cesta k úspěchu.
Nejužitečnější hráč – Dan Pešek

 

Sponzoři

AutolampFNBrandFomaPečovatelská službaKaroKooperativaSovisDomácí zdravotní péčeKrálovéhradecký krajVeoliaOkrouhlický autodopravaČSPHTech. službyHope – MontGrays hockey Město Hradec Králové
Copyright © PH Slavia HK 2019