Turnaj mládeže kategorie U11 - Mnichovice 18.6.2017 - výsledky - Slavia Hradec Králové

Turnaj mládeže kategorie U11 – Mnichovice 18.6.2017 – výsledky

Turnaj mládeže kategorie U11 – Mnichovice 18.6.2017 – výsledky

V neděli dne 18.6.2017 se naše čtyři týmy kategorie U11 zúčastnily turnaje v Mnichovicích. Turnaj pořádal pozemní hokej Mnichovice a klub pozemního hokeje President. Turnaje se zúčastnilo 12 týmů (Mnichovice A,B,C, President, Praga A,B, Slavia kluci a dívky, HK 05 – A, HK 07, HK 08 a HK – kočky). Týmy byly rozděleny do třech skupin a po výsledném umístění ve skupinách se dále hrálo o celkové umístění. Mezi první tři týmy postoupily Hradec 05 – A, Mnichovice A a President.

Celkové umístění:
1. Mnichovice A
2. HK 05 – A
3. President
4. Mnichovice C
5. HK – kočky
6. Slavia dívky
7. Mnichovice B
8. HK 07
9. Praga A
10. Slavia kluci
11. HK 08
12. Praga B

Složení našich týmů:
HK 05 – A = Kodym H., Vodička M. – G., Kučera J., Seifert M., Kulhánek D., Jošt D., Mencák A., Tříska J., Suchý D., Hynčík O.
HK kočky = Tikalová B., Minaříková K., Ostatnická Ev., Třísková A., Grulichová N., Pačesná E. – G., Jirků A., Štajncová S.
HK 07 = Vacek R., Chládek T., Bažant D., Vodička R., Jirků V., Višňák M., Steklý D., Voříšek J., Štefan V. – G.
HK 08 = Černík R., Stránský Z., Pešek O., Pačesný J., Chládek F. – G., Vejražka R., Pražáková T., Kožešníková D., Veverková V., Holaň T.

Velká gratulace všem, děkujeme za super turnaj všem organizátorům a díky za objednané krásné počasí. Poslední turnaj v této sezóně je za námi, nyní už nás čekají prázdniny. Všem přejeme příjemnou dovolenou a těšíme se již nyní na sezónu, která je před námi. Ti, kdo budou v srpnu doma v HK a budou si chtít přijít zahrát pozemní hokej jen tak na pohodu, tak se těšíme. Podrobné informace Vám včas sdělíme. Ale bude to pravděpodobně jako vloni, dobrovolné tréninky – pondělí a čtvrtek od 17.00 hodin na aréně.

Sponzoři

AutolampFNBrandFomaPečovatelská službaKaroKooperativaSovisDomácí zdravotní péčeKrálovéhradecký krajVeoliaOkrouhlický autodopravaČSPHTech. službyHope – MontGrays hockey Město Hradec Králové
Copyright © PH Slavia HK 2018