Turnaj mládeže U10 - I. ročník Memoriálu Ládi a Ládíka Pařízka - 10.9.2017 - Slavia Hradec Králové

Turnaj mládeže U10 – I. ročník Memoriálu Ládi a Ládíka Pařízka – 10.9.2017

Turnaj mládeže U10 – I. ročník Memoriálu Ládi a Ládíka Pařízka – 10.9.2017

Vážení přátelé pozemního hokeje,

v neděli dne 10. 9. 2017 se konal na aréně pozemního hokeje Slavia Hradec Králové I. ročník Memoriálu Ládi a Ládíka Pařízka – turnaj mládeže kategorie U10. Turnaj pořádala HC Slavia Hradec Králové a HC Olomouc. Děkujeme členům HC Olomouc, že byli ochotni přistoupit na spolupořadatelství v HK a vzdát se vlastního turnaje a přicestovat za námi. Turnaj se uskutečnil za finanční podpory Statutárního města Hradec Králové.

Turnaje kategorie U10  se zúčastnilo 11 týmů: Praga A a B, Mnichovice, Slavia Praha A, B, C, Olomouc a HK 07, HK 08, HK 09, HK – dívky.

Hrálo se systémem každý s každým v základní skupině, následovali zápasy o umístění. O první místo se utkali první dva ze skupiny A s vítězem skupiny B. Další ze skupin se podle pořadí utkali o 4. až 10. místo. Hrací doba 15 minut hrubého času, čtyři hráči + brankář. Mezi první tři postoupily týmy Mnichovice, Slavia Praha B a HK 08.

Konečné výsledky:

 1. Mnichovice
 2. Slavia Praha B
 3. HK 08
 4. HK 07
 5. HK 09
 6. Praga A
 7. Slavia Praha C
 8. Slavia Praha A
 9. Olomouc
 10. Praga B
 11. HK – dívky

Všichni hráči a hráčky obdrželi pamětní poháry a první tři týmy obdržely medaile. Byli vyhodnoceni nejužitečnější hráči týmu, kteří obdrželi diplom a pamětní štítek:

Mnichovice – Filip Bursík, Slavia Praha B – Adéla Vacková, HK 08 – Zdeněk Stránský, HK 07 – Roman Vacek, HK 09 – Fabián Chládek, Praga A – David Cohen, Slavia Praha C – Sofie Wesolowská, Slava Praha A – Petr Stoklas, Olomouc – Eva Benešová, Praga B – Jakub Chromeček, HK – dívky – Karolína Lojanová.

Všem blahopřejeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších turnajích. Celkem se obou turnajů zúčastnilo okolo 90 hráčů v 11 týmech.

Složení našich týmů:

HK 07: M. Višňák, T. Chládek – G, R. Vacek, D. Bažant, V. Jirků, O. Steklý, R. Vodička, A. Cirkva.

HK 08: A. Husa, V. Vejvoda, M. Bortlík, T. Holaň, D. Pešek, Z. Stránský – G, J. Pačesný, A. Badawi.

HK 09: Š. a Š. Kaskovi, R. Vejražka, J. Šmejkal, J. Holík, J. Bažant, M. Suchý, M. Grulich, F. Chládek – G.

HK dívky: A. Drešerová, B. Kreibichová – G, V. Labuťová, K. Lojanová, E. Ostatnická, E. Pačesná, A. Votroubková, N. Lánská, M. Podlešák.

Stručně k výkonům našich týmů:

Kluky v týmu HK 07 nezastihl turnaj v nejlepší formě, určitě mají na víc. Tým HK 08 předvedl standardní výkony a dosáhl na bronzovou příčku. Tým HK 09 nyní hraje o kategorii výše. O 4. místo prohrál s týmem HK 07 až na nájezdy, když skoro celý zápas kluci vedli. Tým HK 09 byl herně nejlepší tým v turnaji. Týmu HK – dívky chyběly tři opory, které musely doplnit tým dívek U12 na turnaji v Kadani. Dívky hrály vyrovnané zápasy, které bohužel končily těsnými prohrami. Nejlepší střelkyně týmu Eliška Ostatnická.

Všem hráčům a hráčkám patří pochvala za bojovnost, ale do budoucna máme na čem pracovat a co zlepšovat.

Fotky najdete na www.pozemakhk.rajce.net.

 

 

 

 

Sponzoři

AutolampFNBrandFomaPečovatelská službaKaroKooperativaSovisDomácí zdravotní péčeKrálovéhradecký krajVeoliaOkrouhlický autodopravaČSPHTech. službyHope – MontGrays hockey Město Hradec Králové
Copyright © PH Slavia HK 2018