Turnaj U8, U10 a U12 - Šenkvice 3.6.2017 - výsledky - Slavia Hradec Králové

Turnaj U8, U10 a U12 – Šenkvice 3.6.2017 – výsledky

Turnaj U8, U10 a U12 – Šenkvice 3.6.2017 – výsledky

Turnaj dětí u příležitosti 65. výročí založení klubu v Šenkvicích (SR) 3. 6. 2017

Na turnaj dětí u příležitosti 65. výročí založení klubu Šenkvice se v pátek 2. 6. 2017 v 16,00 hodin, vydala naše početná výprava. Čítala okolo 100 členů – hráči, trenéři a rodičovský doprovod.

V 19.55 hodin překračují státní hranici dva autobusy a jedno doprovodné vozidlo. Veselá posádka si to míří do cíle. Ve 21.15 hod. jsme na místě. Zde nás již očekává Igor Mišovič trenér a hráč klubu Šenkvic. Ubytováváme se v tělocvičně základní školy. V 22.15 hod. byla vyhlášena večerka.

            Sobota 3. 6. 2017, budíček v 7.00 hodin. Někteří nedočkavci však byli vzhůru už po páté hodině. Velké balení všech věcí a před osmou směr hřiště na snídani. V devět hodin nastupují hráči kategorie U10 k prvním utkáním. Turnaj kategorie U8 a U12 začne až v 13.30 hod.

V 12.00 hod. nás čekal oběd v místní škole (polévka s těstovinami a kuře s rýží). Při zpáteční cestě na hřiště, jsme se všichni odměnili výbornou zmrzlinou. Bez „poledního klidu“ jdeme v kategorii U10 do bojů o umístění.

V průběhu turnaje byly postupně vyhlašovány výsledky jednotlivých kategoriích. Všichni obdrželi diplomy, sladkosti a odznak klubu Šenkvic. Kategorie U10 a U12 byla odměněna krásnými poháry.

V 18.45 hod. turnaj končí vyhlášením výsledků kategorie U12. V 20.00 hod. rozloučení a odjezd ze Šenkvic. Zastávka v MC Donaldu v  Brně. Ve 23.00 hod. pokračujeme ve směru Hradec Králové. V 01.00 hod. zastavují u arény oba autobusy s rozespalou a unavenou posádkou.

Děkujeme hlavnímu organizátoru Šenkvic Igorovi Mišovičovi i všem jeho asistentům za výborně zorganizovaný turnaj, za připravené občerstvení a fungující zázemí turnaje.

Naše děti si turnaj náramně užily, i když teploty se na teploměru šplhaly do závratných výšin. Všem hráčkám a hráčům velké poděkování za super výkony a za reprezentování českého mládežnického hokeje. Děkujeme všem rodičům, kteří se s námi na tento „výlet“ na Slovensko vydali. Neposlední dík si zaslouží i všichni řidiči naší náročné cesty.

 

Turnaj U12:

Celkem se turnaje zúčastnilo 6 týmů (Šenkvice, Nová Dubnica, Rača Modrí, Rača Červení, HK 04 a HK 05).

Složení našich týmů:

HK 04: Hynčík O., Seifrt M., G – Vodička M., Kodym N., Mencák A., Nerad J., Kulhánek D., Tříska J., Chládek T., Steklý O., Voříšek J.

HK 05: G – Javůrková P., Ostatnická Eva, Minaříková K., Francová B., Štajncová S., Jirků A., Svoboda I., Třísková A., Vacek R., Bažant D., Grulichová N.

Výsledky:

 1. Rača Červení
 2. HK 04
 3. Šenkvice
 4. HK 05
 5. Nová Dubnice
 6. Rača Modrí

 

Turnaj U10:

Celkem se turnaje zúčastnilo 10 týmů (Nová Dubnica, Zlaté Moravce, Rača Príšerky, Rača Draci, Šenkvice Levy, Šenkvice Tigre, HK 08, HK 07, HK – dívky, HK 06). Týmy byly rozděleny do dvou skupin a následně se hrálo o umístění.

Složení našich týmů:

HK 06: Štefan V., Novák F., Tříska J., Voříšek J., G – Borůvka N., Holík M., Bažant J., Kaska Šimon.

HK 07: Vacek R., Višňák M., Chládek T., Bažant D., Steklý D., Jirků V., G – Vodička R., Šmejkal J., Kaska Štěpán.

HK 08: Pešek O., Pačesný J., Církva A., Černík R., Holaň T., Stránský Z., Vejvoda V., G – Chládek F., Vejražka R.

HK – dívky: G – Štefanová M., Pražáková T., Kožešníková D., Grulichová N., Vítková A., Pačesná E., Lojanová K., Drešerová A., Ostatnická Eliška, Veverková V.

Výsledky:

 1. Šenkvice Tigre
 2. Rača Draci
 3. HK 06
 4. Rača Príšerky
 5. Šenkvice Levy
 6. HK – dívky
 7. HK 07
 8. HK 08
 9. Nová Dubnice
 10. Zlaté Moravce

 

Turnaj U8:

Celkem se turnaje zúčastnilo 11 týmů (Kopretiny HK, Mouchy HK, Hadi HK, Lvíčata HK, Rytíři HK, Piráti HK, Vlci HK, Šenkvice Tygre, Nová Dubnica, Rača, Šenkvice Levy). Týmy byly rozděleny do dvou skupin a následně se hrálo o umístění.

Složení našich týmů:

Kopretiny HK: Pražáková T., Ostatnická E., Drešerová A., Štefanová M., Labuťová V.

Mouchy HK: Kožešníková D., Veverková V., Lojanová K., Vítková A., Kreibichová B.

Hadi HK: Pačesný J., Chládek F., Šmejkal J., Grulich M., Vodička R.

Lvíčata HK: Tužil B., Višňák M., Stránský Z., Holík M., Husa A.

Rytíří HK: Vejražka R., Kaska Štěpán, Podlešák M., Církva A., Bortlík M.

Piráti HK: Pešek D., Holaň T., Kaska Šimon, Rezek J., Pačesná E.

Vlci HK: Vejvoda V., Bažant J., Badawi A., Jirků V., Černík R.

Výsledky:

 1. Vlci HK
 2. Lvíčata HK
 3. Šenkvice Tygre
 4. Piráti HK
 5. Hadi HK
 6. Rytíři HK
 7. Mouchy HK
 8. Kopretiny HK
 9. Šenkvice Levy
 10. Nová Dubnica
 11. Rača

 

Sponzoři

AutolampFNBrandFomaPečovatelská službaKaroKooperativaSovisDomácí zdravotní péčeKrálovéhradecký krajVeoliaOkrouhlický autodopravaČSPHTech. službyHope – MontGrays hockey Město Hradec Králové
Copyright © PH Slavia HK 2019