Turnaj U9 - Kadaň 20.5.2017 - výsledky - Slavia Hradec Králové

Turnaj U9 – Kadaň 20.5.2017 – výsledky

Turnaj U9 – Kadaň 20.5.2017 – výsledky

Turnaj U9 – Kadaň – 20. 5. 2017
V sobotu 20. 5. 2017 se naše velká výprava vydala na turnaj mládeže kategorie U9 poprvé do Kadaně. V deset hodin jsme dorazili na místo. K dispozici jsme měli velkou šatnu na přestrojení a pak už hurá na uvítací nástup.

Turnaje se zúčastnilo 28 týmů. Týmy byly rozděleny do čtyřech skupin po sedmi a hrálo se na čtyřech hřištích. Hrací doba 10 minut, každý odehrál šest zápasů. Novinkou pro naše hráče byly trestné nájezdy, které doma zkoušíme v jiné podobě. Některé naše hráče však tato novinka nezaskočila a zvládli ji na jedničku.

Opět jsme předvedli skvělé výkony a na konečných výsledcích to bylo znát. Pořadatelé na závěr však výsledky nevyhlašovaly. Všichni, kteří se tohoto turnaje zúčastnili, byli vítězi a každý tým obdržel drobné odměny a diplomy. Výsledky našich zápasů najdete ve fotogalerii na rajčeti.

Kadaň pořádala takto velký turnaj poprvé, o to více jí patří velké poděkování za výbornou organizaci a také za připravené dobroty, které jako již tradičně, napekly místní maminky. Byli jsme velmi hrdí a potěšeni, že jsme patřili mezi týmy, které Kadaň pochválila za skvělé výsledky. Velká pochvala i od všech trenérů.

Složení týmů:
Piráti – Tužil B., Kaska Št., Badawi A., Labuťová V. = trenér p. Labuť
Vosy – Chládek T., Bažant D., Holaň T. = trenér p. Minařík
Hadi – Jirků V., Vejvoda V., Štefanová M. = trenér p. Bažant
Rytíři – Vacek R., Vodička R., Kaska Ši., Husa A. = trenér p. Vacková
Žabáci – Stránský Z., Steklý O., Bažant J. = trenér p. Stránský
Vlci – Chládek F., Vejražka R., Pešek D. = trenér p. Chládek
Lvíčata – Cirkva A., Grulich M., Suchý M. = trenér p. Grulich
Kopretiny – Pražáková T., Kožešníková D., Veverková V. = trenér sl. Minaříková
Mouchy – Vítková A., Drešerová A., Lojanová K., Ostatnická E. = trenér p. Ostatnická

Sponzoři

AutolampFNBrandFomaPečovatelská službaKaroKooperativaSovisDomácí zdravotní péčeKrálovéhradecký krajVeoliaOkrouhlický autodopravaČSPHTech. službyHope – MontGrays hockey Město Hradec Králové
Copyright © PH Slavia HK 2018