Utkání 22.4.2018 - kategorie U12 dívky - Hostivař, soupeř Praga a Hostivař - reportáž - Slavia Hradec Králové

Utkání 22.4.2018 – kategorie U12 dívky – Hostivař, soupeř Praga a Hostivař – reportáž

Utkání 22.4.2018 – kategorie U12 dívky – Hostivař, soupeř Praga a Hostivař – reportáž

Ještě reportáž z utkání dne 22.4.2018 – kategorie U12 dívky:

V neděli 22.4. 2018 vyrazila naše dívčí kategorie U12 na utkání společně s dalšími našimi žákovskými týmy, směr Praha. Dívky zamířily na hřiště HC Hostivař, kde je čekalo další dvojkolo dlouhodobé soutěže. V prvním utkání proti HC Praga byl náš výkon dosti vlažný. Nepodařilo se dát více než jednu branku, soupeř z rychlého protiútoku vyrovnal a tím utkání skončilo asi zaslouženou remízou 1:1. Po krátkém, ale intenzivním rozboru naší hry, jsme nastoupili proti domácím z HC Hostivař. Úvodní tlak soupeřek se díky několika skvělým zákrokům naší gólmanky podařilo ustát. A tentokrát jsme již nezaváhali a svým bojovným výkonem, plným osobního nasazení převzali otěže zápasu do svých rukou. Třemi góly Evy Ostatnické a jedním Kamily Minaříkové, jsme v klidu dokráčeli pro vítězství 4:0 . Škoda několika neproměněných šancí, výhra mohla být o to výraznější. Těmito výsledky jsme si po tomto hracím kole upevnili druhé místo dlouhodobé tabulky. Pochvalu za výkon hlavně v druhém utkání si zaslouží celý tým, individuálně se zaskvěla Nela Grulichová.
Za odměnu čekala zastávka v hráčkami oblíbeném MC Donaldu. Dva autobusy, plné našich hráčů a hráček, daly jako vždy obsluze zabrat.

Sponzoři

AutolampFNBrandFomaPečovatelská službaKaroKooperativaSovisDomácí zdravotní péčeKrálovéhradecký krajVeoliaOkrouhlický autodopravaČSPHTech. službyHope – MontGrays hockey Město Hradec Králové
Copyright © PH Slavia HK 2019