Víkendové výsledky - extraligy a interliga - Slavia Hradec Králové

Víkendové výsledky – extraligy a interliga

Víkendové výsledky – extraligy a interliga

HC 1972 Rakovník x HC Slavia HK 5:1 – ženy

„Ze zápasu mám velmi smíšené pocity. Předvedená hra neodpovídá konečnému výsledku. Bohužel nás srazily na kolena hrubé individuální chyby, které soupeř dokázal využít stoprocentně. V útoku jsme si zvládly vypracovat několik velmi dobrých akcí, a je velká škoda, že se nám jich nepovedlo proměnit více. Nicméně výkon celého družstva urcitě nebyl špatný a doufám, ze už se nám podaří v příštím zápase bodovat.“ To jsou slova Báry Švenkové.

Svůj pohled na zápas nám sdělila i Veronika Krausová, jediná střelkyně našeho týmu: „Nejútočnějši zápas, z  naší strany, za poslední dobu, škoda neproměněných šancí. Obdržely jsme zbytečné góly po našich odevzdaných balónech a nevynucenych chybách. Musíme rychleji dávat balónek od hokejem, dlouho jej nedržet. A je velká škoda, že některé při nepříznivém výsledku ztratí chuť a touhu hrát dále a působí rezignovaně.“

foto zde:http://phrakovnik.rajce.idnes.cz/Pozemni_hokej_zeny_HC_197…/

 

HC Slavia HK x HC Bohemians 4:3 – extraliga muži

Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a už v první čtvrtině jsme dokázali proměnit dvě z několika šancí a rychle jsme se ujmuli vedení 2:0. Soupeř na to zareagoval změnou rozestavení, která nám dělala problémy a postupně hru dokázal vyrovnat, a to až do stavu 3:3.

Zápas rozhodla poslední akce, kdy několik vteřin před koncem, po rychlém protiútoku, byla naše střela zastavena na brankové čáře v rozporu s pravidly, takže z toho byl trestný úder (penalta), tu s přehledem proměnil Láďa Pařízek a zajistil tak výhru pro náš tým.

 

 HC Slavia HK x HK Lipovci (SLO) 5:2 a 2:4 – interliga muži

Do první zápasu trenér Bárta nasadil sestavu, se kterou počítá pro květnový pohár a bylo to znát. Byli jsme rychlejší, více jsme drželi balón na hokejkách a byli jsme celkově nebezpečnější, ale bez patřičného gólového efektu. Soupeř se spoléhal pouze na dlouhé balóny na jejich jediného, ale nebezpečného útočníka. V prvním zapáse se nám jej podařilo pohlídat, ale ve druhém dostal více prostoru a to nás stálo výhru, protože se dokázal prosadit hned 3x. Naopak my jsme se ve druhém zápase nedokázali prosadit vůbec. Nedařilo se nám zpracovat a podržet balón, takže jsme o něj hned přišli a nedokázali jsme jej vybojovat zpět. Soupeř zkušeně vyčkávací taktikou slavil 3 body za výhru.

Sponzoři

AutolampFNBrandFomaPečovatelská službaKaroKooperativaSovisDomácí zdravotní péčeKrálovéhradecký krajVeoliaOkrouhlický autodopravaČSPHTech. službyHope – MontGrays hockey Město Hradec Králové
Copyright © PH Slavia HK 2019