Omlazený tým mužů v prvním kole extraligové haly bez bodů

Do letošní halové extraligové sezóny, jsme nastoupili s naprosto novým a hlavně mladým týmem, otázka tak zněla jak obstojí. Věděli jsme, že to žádná procházka růžovým sadem nebude a na slušné výsledky budeme muset „dřít jako koně“. První duel s Rakovnikem byl nečekaně vyrovnaný a oba týmy skórovaly z téměř každé šance. My nakonec bohužel pár šancí na rozdíl od soupeře nevyužili a ten tak odcházel z utkání s výhrou 8:5.
Druhé utkání s HC Bohemians bylo ze začátku nečekaně v naší režii. V první čtvrtině jsme během 5. minut otočili z 0:1 na 3:1. Tempo nám bohužel vyprchávalo. V  kruhu jsme se začali dopouštět zbytečných chyb a Bohemka nekompromisně z rohů trestala. Konečné skóre 3:8 pro Bohemians.

Ač po prvním kole bez bodů máme na čem stavět a pro naše mlaďochy co hrají extraligu poprvé to byly dobré minuty.

Autor: Jiří Kulička