U10

Bronz z Májového turnaje 2023 pro naše kluky U10

V pátek 16.6. jsme se krátce po poledni sešli na naší modré aréně ve Farářství. Konal se již pátý ročník našeho Májového turnaje. Pro většinu našeho týmu to byl poslední turnaj v této kategorii. Chtěli jsme na domácím hřišti uspět i se zahraničními soupeři. To se nakonec víceméně povedlo. 
Hned ve druhém zápase nás bohužel  zaskočil tým Kbel. Přijel ve velmi silné sestavě. A co se jim nepovedlo před 3 týdny na finálovém turnaji jara, kde jsme s tímto týmem vyhráli finále na samostatné nájezdy, povedlo se jim u nás.  Byť se nám v průběhu zápasu podařilo otočit nepříznivé skóre z 1:2 na 4:2, soupeř pravidelně prostřídával a nakonec nás přestřílel 4:7. I když jsme všechny ostatní týmy ve skupině porazili, Kbely již s nikým nezaváhaly a skupinu vyhráli. My jsme tak vybojovali souboj o bronz stejně jako před rokem se slovenskými Šenkvicemi. Tento duel jsme měli relativně celou dobu pod kontrolou a vyhráli 6:1 a třetí místo patřilo nám. 
Chtěli bychom poděkovat obzvláště brankářům, kteří nám vypomáhali v bráně a i jejich zásluhou jsme se umístili na medailové pozici. 

Za trenéry Petr Vojtěšek 

Fotogalerie z celého Májového turnaje najdete na Rajčeti

Bronz z Májového turnaje 2023 pro naše kluky U10