Česká ženská reprezentace zazářila na Mistrovství Evropy ve Valencii! Po sedmi odehraných zápasech si Češky vybojovaly skvělé třetí místo – velký úspěch a zaslouženou odměnu za tvrdou práci a píli celého týmu. HC Slavia měla dvojnásobné zastoupení. Zúčastnili se ho hráčka Petra Tomsová a manažer týmu Martin Toms, pro oba to bylo první Mistrovství Evropy.
„Byl to skvělý turnaj, na který budu vždy s láskou a radostí vzpomínat,“ říká Petra Tomsová. „Fantastický tým, který šlape na hřišti i mimo něj, a pro tyhle chvíle to všichni děláme!!! Chci moc poděkovat za tuto příležitost a také děkuji všem z realizačního týmu – trenérovi, manažerovi a fyzioterapeutce. Byli skvělí a bez nich by to nešlo.“
Gratulujeme k bronzu a přejeme mnoho dalších úspěchů!
Semifinálové zápasy promluvily jasně a v součtu obou utkání potvrdily, že se v nadcházejícím turnaji FINAL4 dočkáme těch nejatraktivnějších možných střetů. V mužské soutěži nenechal nikoho na pochybách lídr tabulky TJ Plzeň Litice, který celkovým skóre 9:3 jednoznačně přehrál Hostivař. Ve… Detail článku