Cenné vítězství! Ženy vezou z Pragovky tři body

Za krásného slunečného počasí vyrazily hradecké hráčky v sobotu 24.9.2022 k odehrání extraligového zápasu na hřiště HC Praga. Začátek hrací doby byl víceméně vyrovnaný. Postupně se Hradci dařilo přebírat iniciativu a dostat se do několika gólových příležitostí, které bohužel nebyly využity. Ve druhé čtvrtině měla Praga mírnou převahu, kterou zužitkovala gólem, naštěstí pouze jedním, více naše obrana v čele s brankářkou Štěpánkou Šmídovou nedopustila.
Hradecké hráčky se nevzdaly a nadále bojovaly, a tak se jim během třetí čtvrtiny podařilo zápas otočit na stav 2:1. Odolaly několika šancím Pragovky ke konci zápasu a získaly tak cenné tři body.
Nutno podotknout, že výhra byla zasloužená díky předvedenému výkonu všech hráček.
Ke svému prvnímu zápasu za seniorskou kategorii nastoupila Karolína Lojanová a svou premiéru zvládla na jedničku. Jen tak dál, Kájo!

Autor: Petra Tomsová