U10

Chlapci kategorie U10 „12“ mají ze SUDA CUPU bronz!

V uplynulém víkendu se v naší hale konal již 25. ročník mezinárodního turnaje Suda Cupu, kterého se samozřejmě zúčastnili i naši chlapci U10 „12“.  

První tři utkání ve skupině jsme absolvovali proti týmům HK Mix, Polska Goleszlów Mix a Chorvatska Mladost Zagreb Girls. Všechny tři duely jsme vyhráli vysokým gólovým rozdílem. V poslednímu duelu ve skupině jsme nastoupili proti nejtěžšímu soupeři a to chorvatské Mladosti Zagreb Boys. Bohužel naše hra byla ve znamení až příliš velkého respektu. Začali jsme pořádně hrát až za stavu 0:3. I když jsme se snažili bojovat až do konce, soupeř už zápas ze svých otěží nepustil. Prohráli jsme  4:7 a ve skupině skončili na druhém místě. V neděli nás pak čekalo semifinále s týmem Concordia Zagreb, vítězem druhé skupiny. Tento soupeř byl sice na turnaji nejtěžší, ale dokázali jsme se s ním celý duel přetahovat o výsledek. V posledních minutách nám ale dal rozhodující góly soupeř a my nakonec prohráli 3:5. Tento výsledek nás poslal do bojů o třetí místo a soupeřem nám byl náš známý tým z PH Jičín. Bronzový duel byl z obou stran pohledný. Přestože jsme na začátku trefovali spíše soupeřova brankáře, podařilo se nám nakonec zvítězit 3:1 a bereme tak bronz.

Tento turnaj nám ukázal, že máme pořád co zlepšovat. Potřebujeme hrát zápasy s těžkými soupeři, protože hlavně tyto zkušenosti nás posouvají dál. Halová soutěž nám začíná hned následující týden a věříme, že jsme dobře připraveni. Děkujeme všem hráčům za bojovnost a rodičům za fandění a pomoc při organizaci.

Autor: Petr Vojtěšek

Chlapci kategorie U10 „12“ mají ze SUDA CUPU bronz!