U10

Chlapci U10 „12“ oba sobotní duely zvládli a jsou v čele své kvalifikační skupiny

V sobotu 3.12.2022 nás v průhonické hale čekalo další dvojkolo halové soutěže kategorie U10. Tentokrát s týmy, které si stejně jako my v minulém kole připsali dvě vítězství. 

HC Slavia Hradec Králové – PH Sokol Kbely „B“  7:0

Nejdříve na nás čekal B tým Kbel. Hned od začátku jsme drželi zápas pevně v rukou a soupeře k ničemu vážnému nepustili. Našim útočníkům se dařilo proměňovat šance, takže skóre narostlo na 7:0 a mohli jsme se jít připravovat na dalšího soupeře.

HC Slavia Hradec Králové – HC President   2:1

Tým HC President je v této kvalifikační skupině pravděpodobně náš nejsilnější soupeř a hned na startu utkání tuto domněnku potvrzoval. Po několika šancích a našem nedůrazu v kruhu dal soupeř vedoucí gól. Rázem jsme se dostali do situace, kterou jsme v minulosti občas těžce zvládali a v poslední době se nám vyhýbala. Snad i zkušenostmi z našeho Suda cupu nervozita našim klukům tentokrát ruce nesvázala a dál bojovali. Krátce po poločase se nám podařilo vyrovnat a zápas byl stále otevřený. Soupeře jsme až na výjimky do šancí moc nepouštěli a co propadlo, tak jistil náš brankář. Po několika našich neproměněných šancích se nám z jedné podařilo skórovat a jednobrankový rozdíl do konce hrací doby udržet a „nepříjemného“ soupeře porazit 2:1. Klukům jsme poděkovali za povedený a pěkný zápas, ke kterému svou kvalitou i ve velké míře přispěl náš protivník. 

V naší brance se v tomto dvojkole poprvé v soutěži představil Adam Jirousek a naše očekávání naplnil. Přejeme mu do budoucna hodně dobrých zákroků a situacích, kdy podrží náš tým.

Autor : Petr Vojtěšek

Chlapci U10 „12“ oba sobotní duely zvládli a jsou v čele své kvalifikační skupiny