II. International May tournament Hradec Králové

17. 5. 2019 - 19. 5. 2019

U14  U12  U10 E  U10 S 

17.5. - 19.5.2019 II. mezinárodní májový turnaj v Hradci Králové. 37 týmů - čtyři kategorie U10 Standard, U10 Elite, U12 a U14. Týmy z České republiky, Slovenska, Polska, Slovinska, Maďarska, Chorvatska a Rakouska. Místo konání: Sportovní areálu pozemního hokeje ve Farářství. Akci finančně podpořilo město Hradec Králové.

Facebook event | Články

Rozpis utkání:

Den 2 | II. International May tournament Hradec Králové

Domácí Hosté Hřiště Čas Skupina Kategorie
HC Slavia HK Boys U10 W.A.C. Wienna Mix U10 11:0 II A 18. 5. 2019 8:00 U10 E A U10 E
HC TJ Mnichovice U10 LUKS „Jedynka“ Miasteczko Śląskie U10 4:5 II B 18. 5. 2019 8:00 U10 E B U10 E
HK Šenkvice U12 W.A.C. Wienna Boys U12 6:0 I 18. 5. 2019 8:30 U12 B U12
UKS Orlęta Sosnowiec Girls U10 HK Trešnjevka Zagreb U10 2:0 II A 18. 5. 2019 8:30 U10 S U10 S
HK Šenkvice U10 KKS Kolejarz Gliwice U10 4:0 II B 18. 5. 2019 8:30 U10 E B U10 E
W.A.C. Wienna Girls U14 HK Trešnjevka Zagreb U14 0:4 I 18. 5. 2019 9:00 U14 A U14
UKHT Ósemka Tarnowskie Góry "B" U10 HC Jičín U10 5:0 II A 18. 5. 2019 9:00 U10 S U10 S
HK Lipovci Mix U10 HC Slavia HK Boys U10 0:7 II B 18. 5. 2019 9:00 U10 E A U10 E
HC Bohemians Praha Girls U12 HK Trešnjevka Zagreb U12 0:4 I 18. 5. 2019 9:30 U12 A U12
KS Cieszyn U10 HK Trešnjevka Zagreb U10 0:2 II A 18. 5. 2019 9:30 U10 S U10 S
HC Slavia Hradec Králové Mix U10 HC TJ Mnichovice U10 5:2 II B 18. 5. 2019 9:30 U10 E B U10 E
HK Lipovci Mix U14 P.H.C. Budapest U14 3:1 I 18. 5. 2019 10:00 U14 B U14
SK UP Olomouc U10 HC Slavia Hradec Králové „S09“ U10 0:5 II A 18. 5. 2019 10:00 U10 S U10 S
W.A.C. Wienna Mix U10 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry "A" U10 2:2 II B 18. 5. 2019 10:00 U10 E A U10 E
W.A.C. Wienna Boys U12 HC Jičín U12 2:1 I 18. 5. 2019 10:30 U12 B U12
UKS Orlęta Sosnowiec Girls U10 KS Cieszyn U10 2:2 II A 18. 5. 2019 10:30 U10 S U10 S
LUKS „Jedynka“ Miasteczko Śląskie U10 KKS Kolejarz Gliwice U10 8:0 II B 18. 5. 2019 10:30 U10 E B U10 E
HC Slavia Hradec Králové Girls U14 LUKS „Jedynka“ Miasteczko Śląskie U14 1:3 I 18. 5. 2019 11:00 U14 A U14
HC Jičín U10 SK UP Olomouc U10 1:5 II A 18. 5. 2019 11:00 U10 S U10 S
UKS Orlęta Sosnowiec Boys U10 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry "A" U10 13:1 II B 18. 5. 2019 11:00 U10 E A U10 E
HK Trešnjevka Zagreb U14 KKS Kolejarz Gliwice U14 0:3 I 18. 5. 2019 11:30 U14 A U14
HC Slavia Hradec Králové „S09“ U10 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry "B" U10 6:3 II A 18. 5. 2019 11:30 U10 S U10 S
HK Lipovci Mix U10 W.A.C. Wienna Mix U10 4:0 II B 18. 5. 2019 11:30 U10 E A U10 E
HC TJ Mnichovice Girls U14 HC Slavia Hradec Králové Boys U14 1:2 I 18. 5. 2019 12:00 U14 B U14
HK Trešnjevka Zagreb U10 HC Jičín U10 1:2 II A 18. 5. 2019 12:00 U10 S U10 S
HC Slavia Hradec Králové Mix U10 HK Šenkvice U10 2:4 II B 18. 5. 2019 12:00 U10 E B U10 E
UKHT Ósemka Tarnowskie Góry U12 W.A.C. Wienna Boys U12 1:2 I 18. 5. 2019 12:30 U12 B U12
UKHT Ósemka Tarnowskie Góry "B" U10 SK UP Olomouc U10 0:11 II A 18. 5. 2019 12:30 U10 S U10 S
HC Slavia HK Boys U10 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry "A" U10 11:0 II B 18. 5. 2019 12:30 U10 E A U10 E
W.A.C. Wienna Girls U14 LUKS „Jedynka“ Miasteczko Śląskie U14 0:2 I 18. 5. 2019 13:00 U14 A U14
HC Jičín U10 UKS Orlęta Sosnowiec Girls U10 4:3 II A 18. 5. 2019 13:00 U10 S U10 S
HK Šenkvice U10 HC TJ Mnichovice U10 4:1 II B 18. 5. 2019 13:00 U10 E B U10 E
HC Slavia Hradec Králové U12 KS Cieszyn U12 1:0 I 18. 5. 2019 13:30 U12 A U12
UKS Orlęta Sosnowiec Boys U10 W.A.C. Wienna Mix U10 9:0 II B 18. 5. 2019 13:30 U10 E A U10 E
W.A.C. Wienna Girls U14 HC Slavia Hradec Králové Girls U14 3:1 I 18. 5. 2019 14:00 U14 A U14
HC Slavia Hradec Králové Mix U10 LUKS „Jedynka“ Miasteczko Śląskie U10 8:3 II A 18. 5. 2019 14:00 U10 E B U10 E
HC TJ Mnichovice U10 KKS Kolejarz Gliwice U10 7:0 II B 18. 5. 2019 14:00 U10 E B U10 E
HK Šenkvice U14 SK UP Olomouc "A" U14 2:0 I 18. 5. 2019 14:30 U14 B U14
SK UP Olomouc "B" U14 HK Trešnjevka Zagreb U14 6:0 II 18. 5. 2019 14:30 U14 A U14
HK Trešnjevka Zagreb U12 KS Cieszyn U12 2:4 I 18. 5. 2019 15:00 U12 A U12
HC TJ Mnichovice Girls U14 P.H.C. Budapest U14 2:0 II 18. 5. 2019 15:00 U14 B U14
SK UP Olomouc "A" U14 HC Slavia Hradec Králové Boys U14 1:4 I 18. 5. 2019 15:30 U14 B U14
W.A.C. Wienna Girls U14 KKS Kolejarz Gliwice U14 2:1 II 18. 5. 2019 15:30 U14 A U14
HC Slavia Hradec Králové U12 UKHT Ósemka Tarnowskie Góry U12 4:2 I 18. 5. 2019 16:00 U12 quarterfinals U12
P.H.C. Budapest U14 HK Šenkvice U14 0:2 II 18. 5. 2019 16:00 U14 B U14
HK Šenkvice U12 HC Bohemians Praha Girls U12 1:0 I 18. 5. 2019 16:30 U12 quarterfinals U12
HC TJ Mnichovice Girls U14 HK Lipovci Mix U14 0:1 II 18. 5. 2019 16:30 U14 B U14
HC Slavia Hradec Králové Girls U14 SK UP Olomouc "B" U14 0:6 I 18. 5. 2019 17:00 U14 A U14
KS Cieszyn U12 HC Jičín U12 3:1 II 18. 5. 2019 17:00 U12 quarterfinals U12
W.A.C. Wienna Boys U12 HK Trešnjevka Zagreb U12 3:2 I 18. 5. 2019 17:30 U12 quarterfinals U12
HC Slavia Hradec Králové Boys U14 HK Šenkvice U14 4:3 II 18. 5. 2019 17:30 U14 B U14
LUKS „Jedynka“ Miasteczko Śląskie U14 HK Trešnjevka Zagreb U14 2:2 I 18. 5. 2019 18:30 U14 A U14
HC Bohemians Praha Girls U12 HC Jičín U12 5:3 II 18. 5. 2019 18:30 U12 o 5. - 8. místo U12
UKHT Ósemka Tarnowskie Góry U12 HK Trešnjevka Zagreb U12 1:0 II 18. 5. 2019 19:00 U12 o 5. - 8. místo U12
HK Šenkvice U12 KS Cieszyn U12 1:0 I 18. 5. 2019 19:00 U12 o 1. - 4. místo U12
KKS Kolejarz Gliwice U14 SK UP Olomouc "B" U14 0:1 I 18. 5. 2019 19:30 U14 A U14
HK Lipovci Mix U14 HK Šenkvice U14 1:1 II 18. 5. 2019 19:30 U14 B U14
HC Slavia Hradec Králové U12 W.A.C. Wienna Boys U12 4:1 I 18. 5. 2019 20:00 U12 o 1. - 4. místo U12
HC TJ Mnichovice Girls U14 SK UP Olomouc "A" U14 0:3 II 18. 5. 2019 20:00 U14 B U14

Týmy:

37
Týmy

Zápasy:

111
Zápasy

Skupiny:

27
Skupiny

Adresa hřiště:

Partneři turnaje:

Město Hradec Králové
SSAKHK
HC SLAVIA HK
Hostinec U Drořáků
pivovarskedomy
hkfree.org

Zpět