U10

Čtvrté turnajové vítězství v řadě pro kluky U10

V neděli 21.5.2023 jsme vyrazili, tentokrát všechny naše tři týmy U10 společným autobusem, na další turnaj a to do Mnichovic. Hrálo se zkušebně v netradičním počtu hráčů 5+1. 

Přivítalo nás krásné slunečné počasí a možná i proto byla vidět na hráčích velká chuť do hokeje. I přes počáteční zmatky v organizaci hry a to nejen kvůli jinému počtu hráčů na hřišti, jsme postupně porazili Mnichovice B 8:1, Litice 7:0, Jičín 3:1 a náš Hradecký mix 2:0. Paradoxně se nám hrálo asi nejhůře s naším Mixem. Místy to byla bohužel trochu „holomajzna“. Bylo vidět, že hráči nejsou zvyklí na systém 5+1. Další hráči na hřišti ubírají volný prostor a místo kombinací si spíše vzájemně překáží. Protože jsme ve skupině všechny zápasy zvládli bez „ztráty kytičky“ a těšili jsme se na finále. Do boje o první místo se ze druhé skupiny probojovala naše děvčata. 

 Před finále tak bylo jasné, že obě medailová umístění pojedou do Hradce. Utkání nakonec ovládli kluci, ale začátek ukazoval, že děvčata chtějí o první místo opravdu zabojovat a nedat to naším klukům zadarmo. Nakonec však naši hoši duel zvládli  a zvítězili na čtvrtém turnaji v řadě. 

Děkujeme všem hráčům za nasazení a rodičům za podporu, kterou všem Hradeckým týmům v Mnichovicích vytvořili. Hned za týden nás čeká finálový turnaj ve Kbelích. Snad potvrdíme naše dobré výsledky i tam. 

Autor: Petr Vojtěšek

Čtvrté turnajové vítězství v řadě pro kluky U10