Vedení klubu

Den náborů a sportu 11.9.2022 – venkovní areál TJ Slavia Hradec Králové Orlická kotlina

Venkovní areál TJ Slavia Hradec Králové v Orlické kotlině hostil v neděli 11.9.2022 od 10.00 hod. do 17.00 hod. druhý ročník Dne náborů a sportu. Akce se zúčastnilo více než 40 sportovních oddílů, které představily přes tři desítky sportovních odvětví. Na pódiu vystoupily i sportovci s ukázkami tanečních a bojových sportů. Nejen děti, ale i rodiče si mohli vyzkoušet jednotlivé sporty.

Také náš pozemní hokej měl zde své zastoupení. Stánek č. 35, vedle pódia u menšího hřiště s umělým povrchem, zval malé i velké návštěvníky k seznámení se s pozemním hokejem a také k možnosti si ho i vyzkoušet.

Všem zájemcům byli k ruce jak naši nemladší hráči z kategorie U6 a U8 (Josefínka, Lukáš, Tadeáš, Mikuláš), ale také naši hráči z kategorie U15 (Terka, Dori, Veronika, Eliška, Jakub, Roman, Radim). Všem hráčům děkujeme za reprezentaci našeho sportu. Poděkování patří trenérce Evě a maminkám a dalším, kteří se na zdárném průběhu této akce podíleli.

Na závěr musíme poděkovat i Romanovi Vackovi, který zvládl odpovědět na všetečné dotazy moderátora Oldy Tamáše a také okomentoval v závěru akce malou ukázku utkání mezi našimi hráči.

Byla to velmi povedená akce, kterou pořádala Královehradecká unie sportu. Už nyní se těšíme zase za rok.

Den náborů a sportu 11.9.2022 – venkovní areál TJ Slavia Hradec Králové Orlická kotlina