U10

Děvčata U10 „13“ se na finálovém turnaji jara herně neztratila. Vezou si cenné zkušenosti a dobrý pocit z předvedeného týmového výkonu

Poslední turnaj jarní sezony jsme absolvovaly konečně za krásného letního počasí na hřišti Kbel.
Hned v prvním utkání nás čekal vítěz halové sezóny HC Praga. Děvčata se, ale soupeře nezalekla a vybojovala velmi důležitý bod. Bez pauzy jsme naskočily do utkání proti chlapcům z pražských Kbel. Úvod patřil nám a vedly jsme velmi rychle 2:0. Paradoxně nám to neprospělo, ale spíš ukolébalo ke slabšímu výkonu. Soupeři se podařilo srovnat. Bohužel tato ztracená výhra a dvě prohry ve zbylých duelech nás poslaly do boje o 9. místo.
I přes menší zklamání z konečného umístění ve skupině, děvčata předvedla proti družstvu z Rakovníka bojovný výkon a vyhrála 2:1.

Věděli jsme, že na tomto turnaji máme výborné soupeře a každý zápas bude těžký. Nicméně k boji o 5. místo nám chyběl jeden jediný gól. Důležitější je, ale zlepšující se hra a výkon všech hráček. Je radost sledovat, jak se jim daří víc a víc. Chvála z ostatních družstev přichází na každém turnaji. Občas už to vypadá na hřišti jako hokej a to mě těší nejvíc.

Moc děkuji všem rodičům za vzornou docházku holčiček, bez toho by to nešlo. Věřím, že po prázdninách budeme ještě silnější.

Autor: Bára Machútová

Děvčata U10 „13“ se na finálovém turnaji jara herně neztratila. Vezou si cenné zkušenosti a dobrý pocit z předvedeného týmového výkonu