U10

Děvčata U10 „13“ si po vynikajícím výkonu připisují za remízu s týmem TJ Sokol Kbely „A“ důležitý bod.

HC Slavia Hradec Králové –  PH Sokol Kbely ,,A”    3:3

Jeden z nejlepších týmů celé soutěže nás čekal na úvod sobotního dvoukola. Holky se soupeře nezalekly a brzy gólem z hokejky Klárky Antošové jsme šly do vedení. Soupeř sice za tři minuty srovnal, ale Emilka Rezková nám opět vrátila vedení.  Hra byla velmi vyrovnaná, byl to veliký boj na obou stranách ve vysokém tempu. Kbely se dostaly dvě minuty před koncem utkání do vedení 3:2. Nicméně naše holky se nevzdaly a vybojovaly si 30 vteřin před koncem nájezd. Ten  k naší obrovské radosti s ledovým klidem proměnila Valentýna Lojanová. Víc než výsledek nás těšila předvedená hra našich hráček, které podaly velmi dobré výkony v poli a svými zákroky nás perfektně podržela Denisa Smolíková

HC Slavia Hradec Králové –  HC Hostivař   0:13

Od začátku soutěže jsme věděli, že bude soupeř nad naše síly. Děvčata do páté minuty držela svoji branku zamčenou. Následně však hostivařští hru naprosto ovládli a z jejich góly se „roztrhl pytel“.

V sobotu nás čeká poslední zápas ve skupině proti HC Praga. Držte nám palce!

Autor: Bára Machútová