U10

Dobrý vstup do halové sezóny pro kluky z U10 „12“. Dvě jednoznačná vítězství značí šest tabulkových bodů

Tak nám opět začala halová sezona, tentokrát ji celou odehrajeme v krásné průhonické hale. Soupiska týmu byla do poslední chvíle více jak otevřená. Během týdne přicházela jedna omluvenka za druhou a marodi trenérům přidělávali „vrásky na čele“ – kdože to v sobotu vlastně bude hrát? Nakonec se k utkání podařilo odjet alespoň v minimálním počtu hráčů za což patří dík všem, kteří svůj tým nenechali na holičkách a byť ne 100% fit udělali vše proto aby na hřišti mohli být.

První a doslova testovací utkání bylo s týmem Mnichovic „A“. Po pár minutách zkoumání soupeře, jsme otevřeli skóre a do konce utkání si naši kluci vedli velmi dobře. V obraně plnili zadané úkoly a i v útoku se dařilo, výsledek 6:0 byl zasloužený. 
V druhém duelu, který začínal až po několika hodinách jsme se utkali s děvčaty z SK Slávie. Utkání v podstatě probíhalo ve stejném modu jako první duel.  Kluci v obraně v podstatě bezchybně v útoku začal úřadovat nový hráč a to Shivsan alias náš Čipsy. Hokej hraje jen několik měsíců a velmi dobře do našeho týmu zapadl, tímto bych ho chtěl přivítat a pochválit. Výsledek po malé chybičce v brankovišti jednoznačný  9:1.

Po prvních dvou utkáních lze konstatovat, že naši kluci už jsou relativně schopní hrát kombinační hokej a jejich hra má základní parametry halového hokeje.

autor: Jakub Pražák

Dobrý vstup do halové sezóny pro kluky z U10 „12“. Dvě jednoznačná vítězství značí šest tabulkových bodů