Doma na Hostivař

V sobotu 27.4.2024 hradecké ženy vyběhly na domácí pažit, aby poměřily své síly s pražskou Hostivaří. Zápas to byl důležitý, oba celky ze středu tabulky usilovaly o důležité body. Předpokládal se vyrovnaný boj a přetahování o každý balónek. To však vyvrátila hned ve druhé minutě Marťa Jelínková, která po nemoci vsítila první branku. Zbytek poločasu se však nic důležitého neodehrálo. Hostivařské se pokusily občas vytasit drápky, ale vždy je rychle zatáhly. Po výměně stran doklepla střelu z trestného roku Kamča Minaříková a na tabuli svítilo skóre 2:0 pro domácí tým.
Koncem zápasu síly ubývaly, ale góly v hostivařské síti přibývaly! Postupně se trefily ještě Plíce, Eliška a opět Marťa. V závěru utkání hostivařské hráčky odvolaly golmanku, což jim spíše uškodilo.
Pochvala míří na všechny žákyně, které hrají opravdu pěkný kombinační hokej v dospělé kategorii, i když mají v soboty ještě juniorské zápasy.
Další zápas sehrajeme v první májový sen s Liticemi. Pokud ještě nemáte na sváteční den program, rádi Vás uvidíme v Plzni na tribuně.