Extraligové ženy ukončily sezónu na šestém místě

HC Slavia HK : SK Slavia Praha 0:2

Naše ženy čekal poslední hrací víkend těžký los. V sobotu 7.5. jsme jako první přivítaly hráčky z pražské Slávie. Úřadující mistr dorazil v silné sestavě. První čtvrtinu se nám podařilo gólově ubránit a  až ve druhé čtvrtině jsme obdržely dvě branky. Druhý poločas se už soupeři skórovat nepodařilo. My jsme si sice dokázaly ve druhém poločase také vytvořit šance, bohužel ale  balonek za brankovou čarou neskončil.

HC Slavia HK – HC Praga 1:1

V nedělím utkání s dalším účastníkem letošního play off jsme chtěly získat plný počet bodů. I přes naší celkovou herní převahu a vytvoření si slibných gólových šancí se podařilo vstřelit branku až po několikáté dorážce Báře Pucherové. Posledních 15 minut bylo z obou stran hodně nervózních. Bohužel pro nás soupeř zahrával v poslední minutě trestný roh, který se mu povedlo tvrdou ranou k tyči úspěšně proměnit. Po předvedeném výkonu byl pro nás výsledek zklamáním.

Po bronzu z haly končíme venkovní sezónu na šestém místě. Všem fanouškům a příznivcům, kteří nás po celou dobu podporovali děkujeme a těšíme se na shledanou v sezóně nadcházející. 

autor: Bára Machútová

Extraligové ženy ukončily sezónu na šestém místě