Herně náročný víkend žen přinesl tabulkový bod

HC Rakovník – HC Slavia Hradec Králové 6:2

sobota 29.4.2023

Hned první čtvrtina zápasu naznačila, že se bude hrát útočný hokej. Soupeř byl bohužel přesnější v koncovce a ujal se vedení po prvních patnácti minutách 2:0. Do poločasu se nám však podařilo zásluhou přesných střel z trestných rohů srovnat skóre. Ve druhém poločase ovšem hráčky Rakovníka využily breakových situací a navýšily skóre ve svůj prospěch.

HC Hostivař – HC Slavia Hradec Králové  2:2

neděle 30.4.2023

Hráčkám z Hostivaře se hned od první minuty dařilo si vytvořit nebezpečné gólové šance. Skóre se měnilo v náš neprospěch v sedmé minutě. Srovnat se povedlo ještě do poločasu zásluhou pohotové střely Lenky Fouskové. Ve druhé části utkání jsme si dokázaly vytvořit víc gólových příležitostí, bohužel nám chybělo trochu štěstí v zakončení. Zápas tak skončil smírně 2:2. Druhou branku v utkání střelila Kateřina Buňatová.

Autor: Bára Machútová