I přes zlepšený výkon v posledních duelech, muži na body nedosáhli

22.4.2003

HC  President – HC Slavia Hradec Králové  4:2

Velmi vyrovnané utkání, které se ze začátku vyvíjelo lépe pro nás. Po proměněné penaltě jsme vedli 1:0. Následně nás, ale  soupeř začal lehce přehrávat. Nedokázali jsme dobře kombinovat ve středu pole a vytvářeli osobní chyby. Soupeř této situace využil a odskočil na rozdíl dvou gólů. My jsme již pouze dokázali odpovědět snížením na rozdíl jediné branky. Ke konci zápasu jsme zkoušeli jít hodně do útoku ale nevyplatilo se a dostali jsme branku číslo čtyři. Máme do dalších duelů co zlepšovat a pro náš mladý tým získávat další zkušenosti

Autor: Jiří Franc

29.4.2023

HC Rakovník – HC Slavia Hradec Králové

Do Rakovníka jsme přicestovali pouze s jedním hráčem na střídání, přesto se snahou se poprat o dobrý výsledek. Do hrací doby jsme vstoupili aktivně ačkoliv soupeř měl více ze hry, dokázali jsme si vytvořit pár dobrých příležitostí. Po prvním inkasovaném gólů se nám útočná hra příliš nedařila a v obraně se občas otevíraly možnosti pro soupeře. To vyústilo v rohy pro Rakovník z nichž dva potrestali. Novou naději nám do zápasu vlil gól z našeho rohu, kde míček tečoval za záda brankáře Kulička. Do druhé půle jsme nastoupili mnohem aktivněji s častějším pressingem a vytvářeli jsme si mnohem více šancí. To vyústilo v kontaktní gól. Bohužel s docházejícími silami i přes veškerou snahu jsme se vyrovnávacího gólů nedočkali. I tak jsme zápas nevypustili a bojovali jsme do poslední minuty. Bohužel opět jsme na body nedosáhli.

Autor: Vítek Michl