U10

Krásný vstup do halové sezóny pro děvčata z U10 „13“. Z Průhonic se vrací s plným počtem bodů!

HC Slavia Hradec králové – TJ Mnichovice „B“  4:1

Hned v úvodním utkání sezony jsme se střetly s dívkami z Mnichovic. Ty sice na první pohled vypadaly, že patří do vyšší kategorie, ale naše mladé hráčky se jich nezalekly. Vzorně plnily nové taktické pokyny. Hra na větším hřišti a v jiném počtu hráček, než doteď hrály,  jim nedělala problém. Od začátku jsme si dokázaly vytvořit tlak, ale proměnit nájezd se podařilo až třetí hráčce v pořadí a to Klárce Antošové. Další dva góly vstřelila Emilka Rezková. Soupeřky sice snížily na 1:3 z nájezdu, ale po krásné akci všech hráček na hřišti zvyšovala Emma Fejglová. Konečné skóre 4:1 nám udělalo obrovskou radost.

HC Slavia Hradec králové – SK Slavia Praha „A“  4:1

V druhém duelu nás čekali kluci z pražské Slavie. Hra měla podobný vývoj jako první utkání. Holky zodpovědně bránily a dařilo se nám zakládat krásné útoky, které dokázala proměňovat svoji bojovností Emilka Rezková – její první vstřelený hattrick Další gól Emmy Fejglová nám zajistil výhru 4:1.

Počet získaných bodů z prvního dne byl nad očekávání a celý tým zaslouží velikou pochvalu. Nicméně v sobotu nás čekají soupeři z Hostivař a Kbel. Ti naši obranu řádně prověří. Snad se nám podaří nějaký gól také vstřelit.

autor: Bára Machútová

Krásný vstup do halové sezóny pro děvčata z U10 „13“. Z Průhonic se vrací s plným počtem bodů!