U12 chlapci

Mladší žáci dvě utkání před koncem ovládli Přebor Prahy

Mladší žáci v sobotu 29.1. nastoupili v předposledním dvoukole halové soutěže – Pražský přebor. Po dvou jednoznačných výhrách mohou již s předstihem slavit vítězství v této soutěži a postup do finálového turnaje MČR kategorie U12. V tomto kole jsme navíc ke všem utkáním nominovali i rozhodčí a svůj díl zde odvedli naše naděje s píšťalkou z kategorie U15.

HC Slavia HK – HC Mnichovice 6:0

V prosinci na začátku soutěže tým zdecimovaný Covidem na Mnichovice nestačil a připsal si zatím jedinou halovou porážku. Bylo tedy co vracet. V sobotu jsme, ale nikoho nenechali na pochybách, kdo bude na hřišti pánem. Již od začátku utkání jsme celoplošně dominovali ve všech herních činnostech a zbyla tedy jen otázka, kolik našich šancí se dostane za mnichovického brankáře. Nakonec jich bylo šest, k tomu byl náš brankář Vojta prakticky bez práce. Odveta se povedla a třemi body za vítězství si držíme výrazný odstup před svými tabulkovými pronásledovateli.

HC Slavia HK – SK Slavia PHA 6:2

Ve druhém utkání jsme se proti pražské Slavii od začátku trápili a nemohli se dostat do tempa. Chyba střídala chybu, nicméně i přesto jsme dvakrát v první patnáctiminutovce skórovali. Nakonec poločas vyšel v náš prospěch, ale pouze hubeným 2:1. V druhém dějstvím přišel z naší strany herní obrat. Začalo se dařit. Přihrávky nacházely své adresáty a střelci zase zkorigovali své mušky. Našimi góly, na které pražská Slavia nenašla odpověď , jsme do konce utkání vybojovali vítězství 6:2.

Jsme první s rozdílem sedmi bodů před posledními dvěma zápasy soutěže. V klidu si tedy můžeme poslední dvě utkání odehrát a brát je jako přípravu před blížícím se vyvrcholením soutěže 19.2. na Zeleném pruhu, do kterého postupujeme stejně jako tým našich mladších žaček.

Autor: Pavel Bažant

Výsledky v sekci „Rozpis utkání“

Mladší žáci dvě utkání před koncem ovládli Přebor Prahy