U12 chlapci

Mladší žáci vítězi Pražského přeboru v halovém hokeji 2021/2022

HC Slavia HK – HC Bohemians 7:0

Do posledního dvoukola soutěže žáci již vstupovali jako vítězové Pražského přeboru.
V prvním utkání tým podal zodpovědný výkon a výsledkově si lehce poradil s HC Bohemians. Neustálým tlakem jsme si vytvářeli gólové situace, následná efektivita v zakončení, ale již nebyla zcela ideální. Výsledné skóre 7:0 je sice jednoznačné, ale gólů mohlo být daleko více. Pravděpodobně si hráči góly schovávají na lepší příležitost!

HC Slavia HK – HC Praga 6:4

Druhé utkání se změnilo v přestřelku. V prvním poločase jsme nebyli schopní proměnit jasné šance a vybudovat si pohodlný náskok. Do druhého dějství jsme nastupovali za stavu 3:1. Následné chyby nás v průběhu druhého poločasu sráželi a dovolili soupeři držet krok. Pragovce jsme prakticky „darovali gól“  po zahrání našeho rohu, dlouhé minuty jsme hráli pro tresty za fauly v oslabení. Ale i přes to vše jsme měli sílu se gólově prosadit a utkání vyhrát dvougólovým rozdílem. Titul a pohár jsme tak přebírali i s vítězným pocitem z posledního utkání.
Celou halové soutěží jsme prošli pouze s jednou porážkou. Před druhým týmem Kbel jsme na konci soutěže měli pohodlný náskok sedmi bodů. Z prvního místa jsme se stejně jako naše mladší žákyně kvalifikovali do bojů „O Pohár presidenta ČSPH“ – halové MČR U12 žáci. V sobotu 19.2. soutěž vyvrcholí na Zeleném pruhu. Nastoupíme zde proti týmu TJ Sokol Kbely a TJ Plzeň Litice. Držte nám palce!
Autor: Pavel Bažant, Lucie Kožešníková