Mladší žáci MIX postupují ze čtvrtého místa do finálové nadstavby. Zabojují o „Prezidentský pohár“

Dne 2.10. náš tým U12 mix odehrál konečné 3. kolo před finálovým rozdělením do skupin. 

Před domácím publikem na nás čekali soupeři z SK Slavia Praha, ŠK Šenkvice (SK) a HC Mnichovice.

Úderem dvanácté hodiny začalo naše první utkání proti favoritovi z Mnichovic. Obdržením rychlého gólu nebyl start úplně ideální, ale náš tým se nevzdal a zvládl vyrovnat. Tento nerozhodný stav bohužel nevydržel příliš dlouho. Mnichovice přidaly další dva góly a nám už se povedlo pouze jedním gólem korigovat.  Výsledek 2:3 v náš neprospěch.

Po krátké pauze začal náš druhý duel dne. Tentokrát se soupeřem ze vzdálených Šenkvic. Utkání jsme zahájili opět inkasovaným gólem. Zanedlouho se nám, ale povedlo průběh otočit na naši stranu a zbytek hrací doby už probíhal v naší režii. Výsledek 5:2 pro nás.

Na poslední utkání proti pražské Slávii nám přijeli vypomoci kluci z kategorii U10, kteří dopoledne absolvovali svůj turnaj na pražské Pragovce. I přes širší střídačku byla bohužel na všech hráčích vidět znatelná únava, která se podepsala i na výsledku utkání. 0:4 pro SK Slavia Praha.

V součtu všech kol jsme v kvalifikaci obstáli. Obsadili jsme čtvrté místo. Postupujeme tak do finálové skupiny, kde se v rámci dlouhodobé soutěže utkáme o „Pohár prezidenta ČSPH“.

Závěrem bychom rádi poděkovali celému týmu za bojovnost, nasazení a všem zúčastněným fanouškům za skvělou atmosféru nedělního odpoledne.

Autor: Kamila a Martin Minaříkovi

Mladší žáci MIX postupují ze čtvrtého místa do finálové nadstavby. Zabojují o „Prezidentský pohár“