Mladší žáci mix se loučí se sezónou osmou příčkou

V neděli 28.5. 2023 se na mnichovickém hřišti konaly poslední utkání soutěže mladších žáků.
Bohužel se nám v tomto kole nepodařilo bodovat. První duel jsme se stejnojmenným soupeřem z Prahy prohráli 7:1. Druhé utkání se neslo ve stejném duchu a letošnímu mistrovi republiky PH Litice jsme podlehli vysoko 13:0.
V soutěži, která měla čtrnáct týmů tak náš tým mladších žáků U12 mix obsadil konečnou osmou příčku.

Velkou gratulaci k získání titulu zasíláme do TJ Plzeň Litice.

Sezóna to nebyla vůbec lehká, soupiska našeho týmu byla hodně úzká a během soutěže na všech postech doznala i výrazných změn. Proto aby tým mohl v soutěži vůbec fungovat bylo třeba aby všichni hráči a hráčky udělali maximum pro svoji účast na utkáních a to se povedlo. Rádi bychom pochválili všechny hráče a hračky za celoroční píli, předvedené herní výkony, bojovnost a radost, kterou přináší do tohoto sportu.

V průběhu halové sezóny do týmu začali hostovat hráči PH Jičín a těm bychom chtěli zvlášť poděkovat. Bez jejich výkonů by tým měl velký problém soutěž vůbec dokončit. Dále také děkujeme rodičům za podporu a pomoc při organizování dopravy.

Naprostá většina hráčů a hráček se v příštím ročníku posouvá do kategorie U15 a tak jim přejeme spoustu úspěchů do dalších hokejových let. Děvčata a chlapci byla to perfektní sezóna, díky, Kamila a Martin.

Autoři: Kamila a Martin Minaříkovi