U12 chlapci

Mladší žáci po dramatu s TJ Sokol Kbely drží první místo

V prvním utkání jsme nastoupili proti týmu HC President. Od začátku jsme byli lepším týmem my, soupeře jsme na všech postech přehrávali. Rychlými góly jsme si vytvořili do poločasu pohodlný náskok a do šaten se odcházelo za stavu 4:0. Bez inkasované branky jsme zvládli i poločas druhý, další góly přidali a utkání tak skončilo 8:0 pro naše hráče.

Druhé utkání proti PH Sokol Kbely nabídlo zcela jiný obraz hry. Soupeř byl výrazně kvalitnější o čemž svědčí i jeho postavení v tabulce, kdy bezpečně za naším týmem drží druhou příčku. Vstup do utkání se nám nepovedl a hned ve druhé minutě Kbely otevřely skóre. Nám se vzápětí podařilo brankově odpovědět a následně se dostat do vedení 2:1. Do poločasu si však Kbely vedení vzaly zpět a byly v této části hry lepším týmem a my jen ztráceli a dotahovali.

Druhý poločas začínal 4:5 v náš neprospěch. Hvizd rozhodčího do druhého poločasu nás asi definitivně probral a v této části jsme byli lepším týmem my. Kbely na našeho brankáře již recept nenašly. My jsme v 23. minutě srovnali na 4:4 a z infarktové koncovky vytěžili gól a rozhodli o svém vítězství 5:4.

Držíme tak rozdílem sedmi bodů, čtyři utkání před koncem soutěže, první tabulkové místo a máme nadosah postup do finálových bojů o titul MČR v halovém hokeji mladších žáků.

Autor: Pavel Bažant