U12 chlapci

Mladší žáci si s chutí zastříleli a jsou dál v boji o titul mistra ČR

V neděli 8.5. se na pražské Hostivaři konalo další dvoukolo soutěže mladších žáků. Přes drobné ranní organizační nedostatky, kdy ještě 15 minut před začátkem prvního utkání, neměly týmy k dispozici šatny a hráči se převlékali na tribunách, se nám povedla odehrát z naší strany dvě jednoduchá utkání.

HC Slavia HK – SK Slavia PHA 12:3
Mladší žáci naší pražské jmenovkyně nejsou v tomto ročníku překvapivě tím nejsilnějším soupeřem. Celé utkání tak trošku připomínalo hru kočky s myší. Naši hráči hned od začátku hrací doby zahájili v módu já si chci dát gól. Chvíli trvalo než se jim podařilo přepnout do módu vytvořím situaci pro spoluhráče a přihraji. Největší překážkou při skórování byla naše nepřesnost a slavistický brankář. I tak se nám povedlo 12 úspěšných zásahů. Útočná aktivita přinesla drobné chyby v obraně a tak se třikrát během utkání nepokrytým pražským útočníkům povedlo naši obranu překvapit a skórovat.

HC Slavia HK – HC Hostivař 7:0
Hostivař měla být pro nás těžším soupeřem. Průběh tohoto duelu tomu, ale nenasvědčoval. Hned od začátku jsme byli aktivnějším týmem a jednoduše jsme se dostávali do gólových situací. Ne všechny končily mezi tyčemi, ale i tak se povedlo sedm zásahů. Obrannou fázi jsme tentokrát nepodcenili a dovedli jsme utkání do vítězného konce bez obdržené branky.
autor: Lucie Kožešníková

Mladší žáci si s chutí zastříleli a jsou dál v boji o titul mistra ČR