U12 chlapci

Mladší žáci úspěšní jen na 50%

Druhé dvojkolo mladších žáků jsme zahajovali utkáním s HC Presindent. Od první minuty jsme prohrávali a prvních pěti minut hrací doby jsme se protrápili. Postupně jsme se však vraceli do hry a byli jsme schopní soupeře přehrávat. Střelecky se dařilo a v poločase do šaten tým odcházel za stavu 3:1. Po návratu na palubovku hned v prvních minutách druhého poločasu soupeř vybojoval roh, kterým se mu podařilo snížit na 3:2. Obratem jsme však odpověděli gólem na 4:2. V posledních vteřinách utkání soupeř využil chyby naší obrany a korigoval na konečných 4:3. Na další již čas nezbýval a zasloužené vítězství jsme tak uhájili.

V druhé utkání proti Mnichovicím jsme vyšli gólově naprázdno, střelecky se prosazoval pouze soupeř. I když jsme měli spousty šancí za gólmanova záda nic nepropadlo. Výsledek 0:4 je jednoznačný, ale i tak si tým sužovaný marodkou ale hlavně karanténami, alespoň menší pochvalu zaslouží.

Našlo si nás i ČT Déčko a tak jsme měli možnost vyzkoušet si, jaké to je, pro sportovce hrát a po zápase hodnotit svůj výkon před televizní kamerou. A šlo nám to výborně, reportáž ve zprávičkách viz níže.

Autor: Pavel Bažant