U12 chlapci

Mladší žáci v důležitém utkání porazili TJ Sokol Kbely 6:2 a dál vedou svoji soutěž

HC Slavia HK – PH Litice  7:2
V prvním utkání jsme nastoupili proti domácímu týmu z Litic. Od první minuty jsme vedli a soupeře nepustili do žádné větší šance. Poločas jsme vyhráli 4:1 a zbytek utkání již měli pod svojí kontrolou. Úspěšnými střeleckými pokusy jsme dokráčeli do konečného stavu 7:2. Soupeř během utkání skóroval jedním gólem z rohu a jedním ze hry.

HC Slavia HK – TJ Sokol Kbely 6:2
Ve druhém utkáni jsme nastoupili proti TJ Sokol Kbely. Soupeř míří k titulu stejně jako my a tak se čekal vypjatý souboj. Zapas byl vyrovnaný a od začátku hrací doby vyhrocený. Po našich dvou nevyužitých šancí nás Kbely hned v úvodu utkání trestaly a dvěma rychlými góly šly do vedení 2:0. Herní převaha však byla na naší straně a byla jen otázka času kdy se projeví i gólově. Ještě do poločasu jsme využili převahy a otočili skóre na 3:2. Po přestávce se sice hra opticky vyrovnala. Kbelský tým však neudržel nervozitu na uzdě a opakovanými výlevy a to ať hráči nebo fanoušky svoji hru tak narušil, že nám to umožnilo navyšovat skóre a dovést utkání do jednoznačné koncovky. Náš tým se soustředil pouze na svůj výkon, využil klidu a hezkou kombinační hrou zaslouženě zvítězil 6:2.
Autor: Pavel Bažant