U12 chlapci

Mladší žáci z prvního místa postupují do bojů o titul Mistra ČR

V neděli 26.9.2021 se na hřišti HC Kadaň uskutečnilo poslední kvalifikační kolo kategorie U12.

Brzké vstávání a daleká cesta do Kadaně našim borcům nevadila a vstup do zápasu proti HC Kadaň se nám podařil. Všichni si s chutí zastříleli, byla vidět řada povedených akcí s gólovou koncovkou a po konečném hvizdu rozhodčího na tabuli svítilo 16:0.

V druhém utkání jsme vyzvali kluky z Mnichovic, jednoho ze spolufavoritů letošního ročníku. Z prvního duelu na domácí půdě jsme si nesli prohru, když náš herní projev měl k ideálu hodně daloko. Bylo tedy co napravovat.

První poločas odvety se nám dařilo dodržovat dané taktické pokyny. Jednoduché rychlé, účinné kombinace na které soupeř nenašel způsob obrany, přinesly luxusní poločasové vedení 6:0.  Druhý poločas byl naopak ve znamení ztráty koncentrace, tempo upadlo a i my čelili rychlým protiútokům soupeře. Přidali jsme sice ještě dva zásahy do mnichovické sítě, ale jen díky novému golmanovi Vojtovi, se nám podařilo udržet skvělé konečné skóre 8:1.

Ziskem šesti bodů jsme se dostali na první místo kvalifikační skupuny „B“ a postoupili do skupiny finálové. V této skupině se v dlouhodobé soutěži utkáme o titul Mistra ČR v kategorii U12. Vzhledem ke složení týmu a jeho momentální výkonnosti, která doufejme jenom poroste, má tato sestava v tomto ročníku jenom cíle nejvyšší. Držte nám palce!

Velká pochvala všem hráčům za nasazení a bojovnost.

Autor: Jakub Pražák, Pavel Bažant, Martina Pražáková