U12 dívky

Mladší žačky opět nezaváhaly

V neděli 3.10.2021 se soutěž mladších žaček konala na hřišti HC Mnichovice.

První utkání proběhlo zcela pod taktovkou hradeckého týmu, který porazil družstvo HC Litice vysokým rozdílem 17:1. Ke konci hrací doby se bohužel hráčky nechávaly trochu unést a ve snaze stále útočit, zapomínaly na obranu. A tak z ojedinělé šance soupeřky skórovaly a Hradec neodešel ze hřiště s čistým skóre.

Toto lehké zaváhání se podepsalo také na začátku druhého utkání, kdy se soupeř z HC Bohemians v první minutě po rychlé akci dostal do vedení 0:1. V prvním poločase byl tým Bohemians pro hradecké hráčky více než zdatným soupeřem. Děvčata se musela začít víc soustředit, zlepšila koncovku a nakonec si odnesla zasloužené vítězství 12:1.

Do příštího turnaje bychom chtěli zlepšit především obranné činnosti, abychom mohli ze zápasů odcházet s čistým kontem.

Autor: Štěpánka Šmídová, Petra Tomsová