U12 dívky

Mladší žákyně i venku dál vítězí

Jarní část ligové sezóny zahájily mladší žákyně v neděli 10.4.2022 na hřišti pražské Slávie. Střetly se zde s pořadatelským týmem a s HC Rakovník „B“.
HC Slavia HK – SK Slavia PHA 6:1
V prvním utkání nastoupil tým proti pražské jmenovkyni. Obě družstva spolu v halové soutěži odehrála několik vyrovnaných duelů a tak se očekával tuhý boj. K tomu nedošlo. Hradecké hráčky se poměrně brzy ujaly vedení a své skóre postupně navyšovaly. Snažily se o kombinační hru a ke konci hrací doby potěšily diváky několika hezkými útočnými akcemi. V obraně tým podržela dobrými výkony brankářka a tak se na konci děvčata radovala z výhry 6:1.
HC Slavia HK – HC Rakovník „B“ 8:0
Druhé utkání dne hráčky odehrály s družstvem Rakovník „B“. Ze začátku to bylo trochu střelecké trápení. Naše ostrostřelkyně v útoku nemohly trefit branku, ale podařilo se jim správně srovnat mířidla a tak nakonec ostřelování rakovnické branky bylo úspěšné a vedlo k prvnímu gólu. Během zápasu si děvčata vypracovala mnoho šancí, jen při zahrávání trestných rohů se trochu trápila, ale nakonec střeleckou smůlu prolomila a vstřelila branku i z této standardní situace. Konečné skóre bylo jednoznačné  8:0.
Děvčata přes zimu pozemní hokej nezapomněla. Navázala na úspěšnou podzimní část a budeme se těšit, čím nás potěší na příštím turnaji, který se bude konat 24.4.2022 na hřišti Mnichovic.
Autor: Štěpánka Šmídová

Mladší žákyně i venku dál vítězí