U12 dívky

Mladší žákyně si upěvňují vedoucí pozici ve své soutěži

Začátek nového roku děvčata zahájila dalším dvoukolem soutěže s SK Slavia Praha. První vzájemné střetnutí vyhrál tým z Prahy a tak jim chtěl hradecký tým porážku oplatit.

Začátek zápasu byl vyrovnaný a bylo vidět několik gólových šancí na obou stranách.

Více střeleckého štěstí v průběhu utkání měly hráčky Slavia Hradec Králové. V půlce prvního poločasu se ujaly vedení. Ve druhém poločase přidaly ještě 3 góly a tak nakonec výsledné skóre ukazovalo výhru Hradce 4:0.

Druhé utkání odehrály žákyně s týmem z TJ Mnichovic, který se v průběhu soutěže stále zlepšuje. Zápas proto nebyl tak jednoznačný jako ten předešlý. Mnichovice dvakrát skórovaly, Hradec rozvlnil sítě šestkrát a tak zasloužené vítězství 6:2 patřilo našim hráčkám.

Autor: Šmídová Štěpánka