U12 dívky

Mladší žákyně vezou z Mnichovic plný počet bodů a vládnou své soutěži

Soutěž mladších žákyň v uplynulém víkendu pokračovala na hřišti Mnichovic.V deštivém počasí se hradecké hráčky utkaly nejdříve s týmem Litic a poté s domácími Mnichovicemi.

HC Slavia HK – PH Litice 19:0
Děvčata se během ligy rozehrála a nyní již hrají pohledný hokej pyšnící se přihrávkami a kombinační hrou.Během zápasu s Liticemi jsme postupně vystřídaly opory týmu aby také mladé a méně zkušené hráčky ukázaly, jak umí tým podržet a rozhodně nezklamaly. Konečné skóre se zastavilo těsně pod 20 góly na finálních 19:0.

HC Slavia HK – HC Mnichovice 10:2

Družstvo Mnichovic bylo o poznání těžším soupeřem. Aktivněji bránilo a naše děvčata musela zabrat. Těší nás, že místo individuálních akcí hráčky volily kombinaci, snažily se hrát „dospělácký“ hokej s přihrávkami do stran hřiště. Tak se dostávaly do šancí, které buď individuálně nebo přihrávkou před prázdnou bránu proměňovaly v góly.Výsledek 10:2 pro Hradec upevnil naše 1. místo v tabulce soutěže a těšíme se na další kolo, které se bude konat 8.5. na domácím hřišti ve Farářství a tímto všechny zveme, aby přišli náš tým podpořit.

Autor: Štěpánka Šmídová

Foto ilustrační

Mladší žákyně vezou z Mnichovic plný počet bodů a vládnou své soutěži