2. liga muži

Muži „B“ z gólové přestřelky vytěžili tři body

Předposlední utkání soutěže druhé ligy mužského týmu „B“, se odehrálo na domácí palubovce v sobotu 15.1.2022.

Před zraky domácích diváků se v Hradecké hale představil soupeře z pražských Kbel. První čtvrtinu měli domácí pod kontrolou a vybudovali si vedení 4:0. V druhé čtvrtině se hosté vrátili do hry a do poločasu zlikvidovali náskok domácích, druhý poločas začínal za stavu 4:4.

Po návratu ze šaten se Hradci podařilo odskočit o tři branky. Následně se ukázalo, že to byl náskok rozhodující. V utkání Kbely začínaly postupně nabírat dech a povedlo se jim do 57. minuty zkorigovat na jednogólový rozdíl – 9:8. Další dramatickou zápletku už hradečtí hráči nedopustili, koncovku utkání si pohlídali a mohli slavit zasloužené vítězství.

Autor: Norbert Kodym