2. liga muži

Muži „B“ zahájili svoji halovou soutěž

V sobotu 4.12.2021 na Zelené Pruhu zahájila svoji halovou soutěž 2. liga mužů a tím i naši muži „B“. Po odstoupení ze soutěže týmu našich dorostenců je právě dorostenci tento tým doplňován.
První utkání bylo pro hráče opravdu na zkušenou. Do úvodního poločasu jsme vstoupili hlavně s cílem nepropadat v obraně a využít případné breaky pro naše skórování. Takto postavená hra vycházela, soupeře jsme i my nutili k chybám, vytěžili jsme z nich šest rohů. Bohužel se nám, ale standardní situace proměnit nepodařilo. Do šaten se tak odcházelo za stavu 0:2. Třetí čtvrtina herně nevyšla, obdrželi jsme v ní 4 góly. Do částečné herní pohody jsme se vrátili ve 4. čtvrtině, kdy jsme byli schopni 3x skórovat, ale bohužel další dva góly nám sudí neuznali. Konečný výsledek utkání tak skončil v náš neprospěch 3:7.

V následujících utkáních se musíme zaměřit na efektivnější krytí hráčů v našem kruhu a zlepšit přechod z obrany do útoku.18.12. se v kbelské hale střetneme s týmem SK Slavia „B“.
Autor: Dominik Jošt