Muži se rvali o první body, ale na HC Bohemians to nestačilo

Po nešťastném domácím duelu plného zklamání z minulého týdne, nás tento víkend 17.9.2022 čekal v Praze na Zeleném Pruhu tým HC Bohemians. I přes větší kvality soupeře jsme do utkání šli s tím, že chceme uhrát nějaký bod.

Hned ze začátku tým Bohemians nás dost napadal. Celkem zdárně jsme bránili jejich útočnou hru a poté po individuální akci Jirka Kulička rychlou kličkou doprava překonal gólmana a vedli jsme 1:0. Soupeř, ale neznervózněl a do konce poločasu srovnal na 1:1. Bohemka nakonec ovládla i zbytek zápasu lepší kombinační hrou. Ve čtvrté čtvrtině jsme, ale  mohli dát 3 góly a dokonce ani penalta z naší strany nebyla proměněna. Konečny výsledek tak byl 1:3. Za mě osobně to nebyl z naší strany vůbec špatný výkon na náš mladý tým. Doufám že urveme v budoucnu nějaké body, protože letos jsou výsledky všech týmu hodně vyrovnané.

autor: Adam Erben