Muži z prvního utkání jara berou bod

HC Praga – HC Slavia Hradec Králové 2:2

V sobotu jsme nastoupili na zeleném pruhu proti našemu rivalovi jménem HC Praga. Věděli jsme, že to bude těžký a vyrovnaný zápas, navíc nás kvůli absencím jelo pouze 11+2 gólmani.

Na začátku zápasu nás Pragovka tlačila na naší půlce. Jelikož nás bylo málo, museli jsme rozložit síly na celý duel a tak jsme jen bránili od půlky a hráli na breaky. Ve 14. minutě, se nám právě ze z breaku podařilo vstřelit první gól. Nadále byla hra pod naším tlakem, ale spoustu gólových šancí padala vedle. Těsně před poločasem soupeř dokázal vyrovnat na 1:1.

V průběhu druhého dějství si oba týmy připsaly úspěšný zásah. Praga z penalty, my z úniku hned po rozhraní zmiňovaného gólu Pragy.  Zápas se dohrával sice v naší režii, ale další gólové šance jsme již proměnit nedokázali.

Autor: Jiří Kulička