Naše mládežnické týmy zazářily na turnaji ve slovinském Lipovci

Po delší odmlce jsme si mohli zahrát na zahraničním hřišti. V pátek 26.8. naše početná výprava pěti týmů odcestovala do slovinských Lipovců, kde domácí v tomto prázdninovém termínu pravidelně organizují přípravný mezinárodní turnaj HOCKEY NIGHT. V tomto roce byl turnaj vyhlášen pro kategorie U16, U12, U14 a veterány. My jsme přihlásili týmy U12 Boys, U12 Girls, U14 Boys, U12 Boys a U16 Mix.

Po náročném kempovém týdnu byla nutná regenerace, která proběhla během pátku v slovinských termálních lázní Moravské Toplice  „Terme 3000“. Slunečné počasí, termální bazény a adrenalinové vodní atrakce byly tou pravou odměnou za předchozí tréninkovou dřinu.

Sobota a neděle pak již patřila turnajovým bojům. Našimi soupeři se postupně staly kluby z Chorvatska, Srbska a domácího Slovinska. V konečném součtu si naše týmy na závěrečném vyhlášení výsledků převzaly poháry za 1. místo U12 HK Boys za 2. místo U12 HK Girls za 2. místo U14 HK Girls a 3. místo HK Boys  4. místo vybojoval ve své kategorii tým U16 HK MIX.

Jak se jednotlivé týmy se soupeři popasovaly se můžete dočíst v následujících článcích jejichž autory jsou sami hráči a hráčky jednotlivých kategorií.

Naše mládežnické týmy zazářily na turnaji ve slovinském Lipovci