U10

Neděle 18.9.2022 patřila v Hostivaři přípravce

  • U10 „12“ veze stříbro

V neděli 18.9. nás za chladného počasí přivítala ke druhému turnaji pražská Hostivař. Protože jsme dorazili na turnaj vinou nemoci některých hráčů v oslabené sestavě, byli jsme zvědaví, jak moc se to projeví na výkonu celého týmu. Hned ve skupině nás, ale někteří hráči mile překvapili a proto to na výsledcích moc znát nebylo. Postupně jsme porazili HC Mnichovice „B“ 4:0, PH Jičín 2:0, HC Bohemians „A“ 4:0 a SK Slavii 2:0. Pro tento turnaj nám záda kryl v bráně Adam Šafář a obrana na něj moc zákroků nepustila.Ve finále jsme tradičně nastoupili proti Hostivaři. Ta byla na domácím hřišti hojně povzbuzována fanoušky a tak brzo vedla 3:0. Nám se sice podařilo rozjetého soupeře zastavit a snížit vzápětí na 3:1, to bylo ale vše. Na obrat jsme sílu již neměli a tak jsme brali tentokrát místo druhé.  
Celému týmu patří pochvala za bojovnost, protože v posledním zápase ve skupině bylo už vidět, že nám začínají ubývat síly a pouze jeden hráč na střídačce nestačí. Přesto jsme turnaj v této oslabené sestavě zvládli na výbornou a ve skupině všechny soupeře porazili bez obdrženého gólu.
Autor: Petr Vojtěšek

  • U10 „13“ děvčata v oslabené sestavě osmé

Děvčata U10 minulou neděli vyrazila bojovat z důvodů nemocí v oslabení do Hostivaře. Přes obrovské nasazení, bojovnost kdy bylo k vidění spoustu hezkých hokejových akcí, se musela spokojit s 8. příčkou. Děvčatům patří za zmiňovanou bojovnost veliká pochvala a od pořadatelů pak přišla i sladká odměna.
Autor: Martin Minařík

Neděle 18.9.2022 patřila v Hostivaři přípravce