NEJNABITĚJŠÍ VÍKEND PODZIMU JE ZA NÁMI

HC SLAVIA HRADEC KRÁLOVÉ – HC 1946 PRAGA 4:3

Ve čtvrtek 28.9. jsme odehráli první ze třech víkendových zápasů s pražským týmem Pragy, tento zápas byl pro nás nejdůležitější. Úvod utkání se nám ale vůbec nepovedl a během prvních deseti minut jsme prohrávali 0:2. Po odpísknuté penaltě soupeř zvýšil náskok na 0:3. Z tohoto nepříznivého výsledku jsme se rychle oklepali a do poločasu první trefou z trestného rohu a druhou z penalty snížili skóre na 2:3. Druhý poločas jsme začali velmi aktivně a vytvořili jsme si spousty šancí ve střeleckém kruhu, které vyústily v obrat a konečný výsledek 4:3 byl odměnou za náš bojovný výkon. Premiérovým gólem se blýskl Vojta Vejvoda a o pár minut později ho napodobil i Roman Vacek.

HC HOSTIVAŘ – HC SLAVIA HRADEC KRÁLOVÉ 5:0

Do zápasu v sobotu 30.9. s Hostivaří jsme chtěli zkusit urvat i nějaký ten bod. První půlka zápasu byla celkem vyrovnaná. V poločase bylo skóre 1:0 pro Hostivař. Bohužel po poločasové pauze, začala ovládat zápas Hostivař, nám začaly docházet síly, přicházely fauly a tak soupeř mohl pohodlně navyšovat skóre na konečných 5:0.

HC SLAVIA HRADEC KRÁLOVÉ – TJ PLZEŇ LITICE 3:12

V neděli 1.10. nás čekal nejtěžší zápas s úřadujícími Mistry ligy. Během první čtvrtiny to byl hokej nahoru dolu a skóre 2:2. Bohužel od druhé čtvrtiny převzal tým Litic otěže, začal udávat tempo hry, dostával nás pod tlak celoplošně a pro nás to byl trochu kolotoč. S postupem času soupeř navyšoval gólový náskok a nám se podařilo vstřelit už jen jednu branku z trestného rohu. Konečné skóre 3:12 je odpovídajícím výsledkem.