Nevydařená středa. Ztracené vedení, prohra žen na domácí půdě

Ve sváteční středu 28.9.2022 se družstvo žen poprvé představilo na domácím hřišti proti HC Bohemians Praha.
V první čtvrtině Hradec soupeřky k ničemu nepustil a převahu se podařilo zužitkovat dvěma góly. Ve druhé čtvrtině Bohemka přidala na důrazu a vstřeleným gólem snížila. Hradecké hráčky se ale nevzdávaly a podařilo se vstřelit třetí branku. Stav v poločase 3:1 pro domácí.
Do druhého dějství hradecké hráčky nastupovaly s tím, že vedení udrží a zvítězí před početným domácím publikem. Bohužel Bohemka zařadila vyšší rychlostní stupeň a navyšovala tlak ve středu hřiště, dominovala v důrazu, v rychlosti a v přechodu do útoku. Každá sebemenší chyba hradeckých byla trestána brankou Bohemians. Naopak domácí tým nezužitkoval žádné svoje těžce vypracované šance. Konečné skóre 3:5 hodně bolí!!! Nicméně je potřeba na to rychle zapomenout a připravit se na další zápas, opět na domácím hřišti, v sobotu 1.10. od 13:00 s mistrem ligy 2021/22 HC 1972 Rakovník.