Nově sestavený tým U12 MIX veze z mnichovického hřiště první dvě vítězství

Naše kategorie U12 prošla v letošní sezóně generační výměnou. Tým dívek jsme do soutěže pro víc než úzkou soupisku nemohli přihlásit, u chlapců byla situace hodně podobná a tak jsme rozhodli, že oba týmy sloučíme a děvčata budou společně s chlapci nastupovat v chlapecké soutěži. Cílem letošní soutěže je tedy adaptace nováčků na větší hřiště a získávání cenných herních dovedností. Trenérského kormidla se chopil Martin Minařík a asistentkou se mu stala Kamča. 

První ostré boje absolvoval tým v neděli 11.9. na mnichovickém hřišti. Odehrály se zde kvalifikační utkání skupiny „A“. Na naše hráče zde čekala hned tři utkání. Prvního soupeře PH Litice „B“ porazil vysoko 11:0. Byl to příjemný soupeř na pohodové rozehrání v soutěži. V druhém duelu pověřil své hokejové umění s HC Bohemians. Soupeř to byl již o poznání kvalitnější a tak výsledek 4:1 potěšil. V posledním zápase nastoupil proti favorizovanému týmu PH Litice „A“. Jeho výkonnost již byla nad naše síly a utrpěli jsme porážku 0:9. Nestačili jsme na vysoké tempo hry a téměř bezchybnou hru soupeře.
Suma sumárum dvě výhry a jedna prohra znamená úspěšný start týmu U12 do nové sezóny a hlavně šest bodů do tabulky skupiny „A“.

Autor: Martin Minařík

Nově sestavený tým U12 MIX veze z mnichovického hřiště první dvě vítězství