U12 chlapci

Pozvánka na vyhlášení nejúspěšnějších sportovců, sportovních kolektivů a osobností města Hradec Králové 13.3.2023 od 18.00 hod.

Město Hradec Králové ve spolupráci s Královéhradeckou unií sportu připravuje i letošním roce společné vyhlášení nejúspěšnějších sportovců, sportovních kolektivů a osobností města Hradec Králové v oblasti sportu za vynikající sportovní výsledky dosažené v roce 2022.
Náš klub pozemního hokeje nominoval do kategorie „Naděje královéhradeckého sportu – mládežnické kolektivy“ tým našich mladších žáků, kteří získali titul Mistrů ČR jak v pozemním hokeji tak i v halovém hokeji 2021/2022 v kategorii U12.

Pozvánka na akci:

Vážení sportovní přátelé, dovolujeme si Vás touto cestou pozvat na slavnostní večer u příležitosti vyhlášení ankety Sportovci roku 2022 města Hradec Králové, které se koná 13.03.2023 od 18.00 hodin ve Filharmonii Hradec Králové.

V průběhu slavnostního večera se vám ve svých exhibicích a vystoupeních představí královéhradecké sportovní a kulturní organizace: AC HIP HOP Hradec Králové, Bruslařský klub Hradec Králové, Judo Club Hradec Králové, oddíl moderní gymnastiky TJ Sokol Pouchov, B.A.Z. Centrum Hradec Králové a Taneční škola TIMEDANCE.

Celým večerem bude znít hudební doprovod Základní umělecké školy Habrmanova – Trombonband.

Vstup na tuto sportovně společenskou akci je zdarma.

Pozvánka na vyhlášení nejúspěšnějších sportovců, sportovních kolektivů a osobností města Hradec Králové 13.3.2023 od 18.00 hod.