U10

Přípravka „HK 12“ veze páté a „HK 13“ osmé místo z kbelského turnaje

U10 „12“ berou páté místo
V neděli 24.4. jsme vyrazili na další turnaj kategorie U10, který se započítává do celkových výsledků, a to do pražských Kbel. Počasí nám úplně nepřálo, ale nám to chuť hrát a hlavně si zahrát nevzalo. Na turnaj jsme dorazili ve skoro nejsilnější sestavě. 

Na startu jsme byli herně lepším týmem a dva první soupeře jsme předčili i gólově. V základní skupině jsme nejdříve porazili 4:1 Bohemians „B“ a 2:1 President – černí. V třetím utkání začalo mírně mrholit a možná i proto jsme se na klouzavém povrchu přestali pořádně pohybovat a další utkání s Bohemians „A“ skončilo remízou 1:1. Do posledního utkání základní skupiny jsme nastoupili proti domácím Kbelům „A“. Od začátku hrací doby byl hokej vyrovnaný. Bohužel doplatili jsme na velké neproměňování šancí a prohráli 1:3. 
Po sečtení výsledků jsme pouze díky horšímu skóre o jediný gól skončili ve skupině až třetí. Díky tomu jsme tak mohli bojovat pouze o páté místo. Náš tým podal v tomto utkání asi svůj nejhorší výkon na turnaji, ale i přesto jsme vyhráli 2:0.
Celkově jsme tedy skončili na pátém místě. 

Autor: Petr Vojtěšek

Dívčí tým přípravky „HK 13“ na svém druhém turnaji herně potěšil
V pořadí druhý turnaj naší kategorie se odehrál na pražských Kbelích. I přes zlepšující se výkon se nám podařilo v základní skupině uhrát jen jednu výhru. Ta nás opět poslala do boje o 7. místo. Toto utkání bylo zatím nejpovedenější. Naše hráčky vybojovaly 8 nájezdů, avšak proměnit se podařilo jen 2. Konečný stav 3:2 pro President a nám patří další 8. místo. První góly si v kategorii U10 připsaly Ellinka Fejglová a Lucinka Antošová.
autor: Bára Machútová

Přípravka „HK 12“ veze páté a „HK 13“ osmé místo z kbelského turnaje