U10

Přípravka na Hagiboru opět vyhrávala

Poslední předvánoční sobotu 18.12.2021 čekali na tým U10 další soupeři halové soutěže. Po dvoutýdenní pauze se všichni hráči těšili na další ostré souboje. A bylo to vidět hned od úvodu duelu s pražskými Kbely.Po našem vstupním gólu nás soupeř svojí aktivitou poněkud zaskočil. My pokračovali trochu váhavě, čehož Kbely využily a srovnaly na 1:1. Tento gól byl pravděpodobně tím momentem, který nás probral ze „zimního spánku“. Vrátili jsme myšlenkami na palubovku, zvýšili útočnou aktivitu a postupně navyšovali skóre až na 6:1. V závěru se soupeř ještě pokusil utkání zdramatizovat. Naše chyby obraném kruhu a nájezdy mu toto částečně umožnily. Konečný stav se zastavil na 7:4 a i tak hovoří jistě v náš prospěch.

Na další duel měl vliv opět COVID. Pražská Slavia se omluvila z důvodu karantény. Nastoupili jsme tedy k domluvenému přátelskému utkání s týmem HC President. I zde jsme na začátku měli pár zaváhání. Soupeř naše chyby nevyužil a my vyhráli 6:1.

V dnešním turnaji jsme jasně ukázali, že pokud budeme dál poctivě trénovat, můžeme se směle měřit i s těmi nejlepšími. O výsledek, ale nakonec vůbec nejde i chybou se učíme. Máme v týmu skvělou partu a hokej nás baví. Všichni se chceme dál zlepšovat a ty nejlepší výkony si schovat na vyšší kategorie.

Všem hráčům a rodičům přejeme krásné svátky. V příštím roce se těšíme na další tréninky, zápasy a jak hokejové tak nehokejové akce.

Autor: Petr Vojtěšek a Jakub Pražák.
Foto ilustrační

Přípravka na Hagiboru opět vyhrávala