Přípravka na Hagiboru opět vyhrávala
U10

Přípravka na Hagiboru opět vyhrávala

Poslední předvánoční sobotu 18.12.2021 čekali na tým U10 další soupeři halové soutěže. Po dvoutýdenní pauze se všichni hráči těšili na další ostré souboje. A bylo to vidět hned od úvodu duelu s pražskými Kbely.Po našem vstupním gólu nás soupeř svojí aktivitou poněkud zaskočil. My pokračovali trochu váhavě, čehož Kbely využily a srovnaly na 1:1. Tento gól byl pravděpodobně tím momentem, který nás probral ze „zimního spánku“. Vrátili jsme myšlenkami na palubovku, zvýšili útočnou aktivitu a postupně navyšovali skóre až na 6:1. V závěru se soupeř ještě pokusil utkání zdramatizovat. Naše chyby obraném kruhu a nájezdy mu toto částečně umožnily. Konečný stav se zastavil na 7:4 a i tak hovoří jistě v náš prospěch.

Na další duel měl vliv opět COVID. Pražská Slavia se omluvila z důvodu karantény. Nastoupili jsme tedy k domluvenému přátelskému utkání s týmem HC President. I zde jsme na začátku měli pár zaváhání. Soupeř naše chyby nevyužil a my vyhráli 6:1.

V dnešním turnaji jsme jasně ukázali, že pokud budeme dál poctivě trénovat, můžeme se směle měřit i s těmi nejlepšími. O výsledek, ale nakonec vůbec nejde i chybou se učíme. Máme v týmu skvělou partu a hokej nás baví. Všichni se chceme dál zlepšovat a ty nejlepší výkony si schovat na vyšší kategorie.

Všem hráčům a rodičům přejeme krásné svátky. V příštím roce se těšíme na další tréninky, zápasy a jak hokejové tak nehokejové akce.

Autor: Petr Vojtěšek a Jakub Pražák.
Foto ilustrační