U10

Přípravka postupuje do bojů o medaile z prvního místa

Kategorie U10 opět v sobotu zavítala na pražský Hagibor. K poslednímu dvoukolu základní skupiny, kde drží tým první postupovou pozici. Nemocemi zdecimovaný kádr s jedním borcem na střídání, měl před sebou velkou výzvu. Hráči do obou utkání, ale vlétli jako uragán a sebe soupeře vůbec nešetřili.

První utkání s SK Slavia „A“ skončilo jasným vítězstvím 13:0 a druhý jasný výsledek chlapci přidali v duelu s HC Bohemians 15:0.

Tým šlapal jako ty nejlepší hodinky, dbal pokynů trenéra, náš brankář měl minimum práce a střelci si z chutí zastříleli. Jeden rychlý protiútok střídal druhý a oba soupeři prakticky neměli ani čas ani prostor ke kvalitní rozehrávce. Byla vidět řada povedených rychlých protiútoku, ale taky hodně chyb, které k tomuto hernímu věku neodmyslitelně patří.

Z prvního místa ze skupiny tedy postupujeme do finálových bojů o medailové příčky. Uvidíme jak se týmu bude dařit tam, byť nám termínově tyto turnaje moc nesedí, protože zasahují do termínů našich jarních prázdnin. Nicméně sport je sport a i s tím se musíme poprat.

Autor: Jakub Pražák

Výsledky v sekci „Rozpis utkání“

Přípravka postupuje do bojů o medaile z prvního místa